افت ۳۰ درصدی خرید گندم نسبت به سال قبل/ گندم های وارداتی در حال ترخیص از گمرک خنجر از پشت واردات چی‌ها به پیکره بی جان هپکو / دامپتراک‌هایی وارد می‌شود که هپکو توان تولیدشان را دارد پاداش‌های ۱۲ میلیون تومانی ماهانه یک سازمان دولتی به مدیرانش/ دولت آینده باید هزینه‌های دولت روحانی را پرداخت کند فضای مجازی، تهدید یا فرصت؟| ۲۰ راهبرد برای مدیریت صحیح شبکه های اجتماعی روحانی زمین سوخته اقتصاد را تحویل دولت بعدی می دهد/ تئوری های غربی در اقتصاد اسلامی جایگاهی ندارد اهالی فرهنگ چه انتظاراتی از وزیر فرهنگ و ارشاد دولت جدید دارند؟ بازگشت رونق اقتصادی با راه‌اندازی مجدد مجتمع فولاد ارومیه محقق می‌شود/ مصادره اموال فولاد؛ شایعه یا واقعیت!؟ هر جا کار را منوط به غرب کردید ناموفق بود هر جا بدون اعتماد به غرب بود پیش رفتید/ در این دولت معلوم شد اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد رزمایش رصد و پایش مصرف برق ادارات، اصناف و مساجد استان مرکزی آخرین تغییرات طرح شفافیت آرا/ ارائه فایل صوتی جلسات هیات رئیسه به نمایندگان
چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۶
کد خبر: 82090
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷

قیچی شدن تریلی کشنده در مسیر گردنه نقره کمر تفرش

حدود ساعت ۶ بامداد، خودرو تریلی بدون توجه به هشدارهای پلیس در خصوص یخبندان و لغزندگی جاده کوهستانی، اقدام به تردد در این جاده کرد که منجر به قیچی شدن این تریلی در این جاده و عدم توانایی ادامه مسیر شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  ندای تفرش، حدود ساعت ۶ بامداد، خودرو تریلی بدون توجه به هشدارهای پلیس در خصوص یخبندان و لغزندگی جاده کوهستانی، اقدام به تردد در این جاده کرد که منجر به قیچی شدن این تریلی در این جاده و عدم توانایی ادامه مسیر شد.

این امر منجر به مسدود شدن جاده شد که با تلاش عوامل راهداری و پلیس جاده بازگشایی شد.

بنابر اعلام فرماندهی انتظامی تفرش این حادثه خسارت جانی در پی نداشته است.

شجاع سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای تفرش هم در این خصوص در گفتگو با ندای تفرش گفت: با حضور یافتن نیروها و امکانات اداره راهداری در مدت ۲۰ دقیقه، کشنده به کنار جاده انتقال یافت.

پلیس تفرش از مردم خواست با همراه داشتن زنجیر چرخ در این مسیر تردد و از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار