اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟ واکاوی تجربیات کشورها در ساماندهی مجوزهای کسب وکار/ ۳ روش متداول برای کاهش بار اداری مجوزها
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۹
کد خبر: 81972
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵

کشف 34 تن آرد احتکار شده درخمین

فرمانده انتظامي شهرستان خمين از کشف 34 تن آرد احتکار شده درخمین خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ "بهزاد فكوري" در تشریح این خبر بيان داشت: با كسب خبري مبني بر احتکار مقادیر زیادی آرد از سوی فردی در يك انبار در يكي از محله هاي شهرستان، موضوع به صورت ويژه در دستور كار پلیس قرار گرفت.

وی اظهارداشت: مأموران پس از کنترل نامحسوس محل اعلامی و اطمینان از صحت موضوع، با هماهنگی دستگاه قضائی به همراه نماینده اداره صنعت و معدن شهرستان، وارد عمل شده و در بازرسی از انبار مورد نظر، موفق به کشف 34 تن آرد احتکاری شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان خمين در پایان با اشاره به معرفی فرد محتکر به دستگاه قضائی، از شهروندان خواست تا به منظور حمایت از اقتصاد داخلی و مبارزه هدفمند با محتکران، در صورت مشاهده موارد مشكوك، موضوع را از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.

captcha
آخرین اخبار