دلار کاهشی، قیمت خودرو افزایشی!/ افزایش قیمت ادامه دارد؟ «روز قدس»؛ سنگ محک وجدان‌های بیدار و دل‌های روشن محکومیت ۳۵ میلیاردی فدراسیون فوتبال با شکایت دستیاران ویلموتس/ هر دم از این باغ بری می‌رسد! سفر در ایام تعطیلات عید سعید فطر ممنوع شد سردار قاآنی؛ ادامه دهنده مسیر حاج قاسم در حمایت از فلسطین / ایران شریک حقیقی مقاومت فلسطین است تحریم با تحریف نمی شکند کاهش نرخ طلا و دلار جنبه روانی دارد؛ نه تحریم ها برداشته شده، نه منابع ارزی خاصی آزاد شده ۱۲ فوتی و شناسایی ۱۸۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی آمریکا و اسرائیل بزرگترین ناقضان حقوق مردم فلسطین هستند سردار قاآنی: نیروی قدس سپاه الگو و شاخص مجاهدان و علاقه‌مندان فرهنگ مقاومت است
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۰
کد خبر: 81910
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی خبر داد

ثبت‌نام ۲۸۳۶ نفر در مرحله سوم طرح اقدام ملی مسکن در استان مرکزی

مرزبان مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی از ثبت‌نام ۲۸۳۶ نفر در مرحله سوم طرح اقدام ملی مسکن در استان مرکزی خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ مرزبان مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: مرحله سوم طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای توره، تفرش، آشتیان، پرندک، غرق آباد، رازقان و زاویه انجام شد.

مرزبان با اشاره به اینکه ۲۸۳۶ نفر در طرح اقدام ملی مسکن در استان ثبت‌ نام کردند اظهار کرد: در این مرحله سهم آشتیان (۶۶۸ )، پرندک(۳۲۶)، تفرش (۸۵۷)، توره(۳۷۹)، رازقان (۹۶)، زاویه (۱۷۳) و غرق آباد (۳۳۷) نفر است.

وی گفت: در دو مرحله قبل ۹ هزار و ۸۶۳ نفر در مرحله قبلی طرح جامع ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۵۲۰۰ نفر واجدالشرایط بودند که از این تعداد بیش از ۱ هزار ۸۰۰ نفر در انتهای خیابان جهاد اراک برای آنها زمین جانمایی شده و برای مابقی افراد هم در زمین‌هایی که از طرف اوقاف در حال برنامه‌ریزی است جانمایی خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha