دلار کاهشی، قیمت خودرو افزایشی!/ افزایش قیمت ادامه دارد؟ «روز قدس»؛ سنگ محک وجدان‌های بیدار و دل‌های روشن محکومیت ۳۵ میلیاردی فدراسیون فوتبال با شکایت دستیاران ویلموتس/ هر دم از این باغ بری می‌رسد! سفر در ایام تعطیلات عید سعید فطر ممنوع شد سردار قاآنی؛ ادامه دهنده مسیر حاج قاسم در حمایت از فلسطین / ایران شریک حقیقی مقاومت فلسطین است تحریم با تحریف نمی شکند کاهش نرخ طلا و دلار جنبه روانی دارد؛ نه تحریم ها برداشته شده، نه منابع ارزی خاصی آزاد شده ۱۲ فوتی و شناسایی ۱۸۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی آمریکا و اسرائیل بزرگترین ناقضان حقوق مردم فلسطین هستند سردار قاآنی: نیروی قدس سپاه الگو و شاخص مجاهدان و علاقه‌مندان فرهنگ مقاومت است
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۷
کد خبر: 81835
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷
در پی خاموشی های اخیر در برخی نقاط استان؛

تذکر مجمع نمایندگان استان مرکزی به وزیر نیرو در صحن علنی مجلس قرائت شد

در جلسه علنی امروز مجلس تذکر مجمع نمایندگان استان مرکزی به وزیر نیرو به علت قطعی برق و خاموشی های اخیر در شهرها و روستاهای استان مرکزی توسط علی نیکزاد قرائت شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ علی نیکزاد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز چهارشنبه 24 دی تذکر مجمع نمایندگان استان مرکزی به وزیر نیرو را قرائت کرد.

در متن این تذکر آمده است: مشکل قطعی برق و خاموشی‌های متعدد و طولانی در شهرها و روستاهای استان مرکزی باعث ایجاد اختلال در زندگی مردم و تولیدکنندگان و همچنین قطع تلفن همراه دانش‌آموزان شده است. 

نائب رئیس مجلس در ادامه گفت:‌ این تذکر مجمع نمایندگان استان مرکزی، تذکری کشورشمول است و باید حتماً مدیران و مسئولین دولتی توضیحات و توجیهات مبرهن و کاملی را به مردم به دلیل قطعی مکرر برق و خاموشی‌های متعدد بدهند. 

گفتنی است روز گذشته خاموشی های گسترده ای در برخی نقاط مختلف استان مرکزی اعم از اراک ساوه و خمین گزارش شد که البته همزمان بسیاری از شهرهای کشور نیز با مشکل قطعی برق مواجه بودند در حالی که مسئوین مربوطه دلیل این خاموشی ها را افزایش مصرف گاز خانگی و محدودیت تحویل سوخت به نیروگاه‌ها عنوان کرده اند.

انتهای پیام/

captcha