اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟ واکاوی تجربیات کشورها در ساماندهی مجوزهای کسب وکار/ ۳ روش متداول برای کاهش بار اداری مجوزها عزم سپاه و بسیج برای حل مشکلات کم‌آبی روستاهای دلیجان
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۳
کد خبر: 81668
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴

هوای اراک و شازند ناسالم برای تمام گروه های سنی

هوای شهرهای اراک و شازند در روز شنبه در وضعیت ناسالم برای همه گروه‌های سنی قرار دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ بر اساس اطلاعات به‌دست آمده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای مستقر در استان، شاخص کیفیت هوای ۲۴ ساعته روز گذشته در اراک برابر به عدد ۱۲۸ رسید که بیانگر کیفیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس بود و شاخص لحظه‌ای هوای این شهر در ساعت ۱۱ امروز (شنبه) به عدد ۱۵۴ رسیده که نشانگر کیفیت هوای ناسالم برای همه گروه‌ها است.

شاخص کیفیت هوای ۲۴ ساعت روستای کزاز به عدد ۱۵۷ رسید که بیانگر هوای ناسالم برای همه گروه‌ها و شاخص لحظه‌ای ساعت ۱۱ امروز (شنبه) نیز به ۱۵۹ رسیده که باز شرایط برای همه گروه‌ها در وضعیت ناسالم است.

آلاینده مسئول هوای اراک و روستای کزاز شهرستان شازند در شرایط فعلی، دی اکسید گوگرد و ذرات معلق کمتر از ۲ و نیم میکرون است و افزایش همزمان ۲ آلاینده آثار سوء بهداشتی زیادی به همراه دارد.

اراک یکی از هشت کلانشهر آلوده کشور است که از ابتدای امسال تاکنون ۳۷ روز کامل برای گروه‌های حساس، یک روز کامل برای همه گروه‌ها و ۲۴ روز نیز به صورت لحظه‌ای ناسالم بوده است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار