اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟ واکاوی تجربیات کشورها در ساماندهی مجوزهای کسب وکار/ ۳ روش متداول برای کاهش بار اداری مجوزها عزم سپاه و بسیج برای حل مشکلات کم‌آبی روستاهای دلیجان
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۴
کد خبر: 81263
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان خنداب عنوان کرد:

طرح شهید سلیمانی از عوامل مؤثر در کاهش آمار کرونا در خنداب

صدوق، طرح شهید حاج قاسم سلیمانی را از عوامل مؤثر در کاهش آمار کرونا در شهرستان مطرح کرد و گفت: طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در قالب سه تیم حمایتی، مراقبتی و نظارتی توسط سپاه و بسیج و مردم با همکاری جامعه پزشکی در سطح شهرستان فعالیت دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید ابوذر صدوق، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: وضعیت شهرستان خنداب نسبت به گذشته بهتر شده و در وضعیت زرد قرار دارد.

وی، مهم‌ترین عامل بهبود وضعیت کرونا در شهرستان را همکاری مردم دانست و اظهار کرد: با توجه به محدودیت‌هایی که در کشور اعمال شد، مردم همکاری خوبی داشتند، در مراسمات، تشییع جنازه، عروسی ها را تا حدودی کنسل کردند.

صدوق، طرح شهید حاج قاسم سلیمانی را از عوامل مؤثر در کاهش آمار کرونا در شهرستان مطرح کرد و گفت: طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در قالب سه تیم حمایتی، مراقبتی و نظارتی توسط  سپاه و بسیج و مردم با همکاری جامعه پزشکی در سطح شهرستان فعالیت دارد و در بیماریابی و غربالگری و قرنطینه بیماران کمک شایانی را داشتند وبعضا  بسته های حمایتی اهدا می شود. برخی نیز به طور داوطلبانه در این طرح آموزش دیدند و همکاری کردند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان با اشاره به اینکه حضور جهادگران در بیمارستان مهر خنداب تأثیر بسزایی در کنترل بیماری کرونا داشت افزود: امام‌جمعه شهرستان و تعدادی از روحانیون و بسیجیان و مردم بدون هیچ چشم‌داشتی در قسمت‌های مختلف ازجمله نظافت ، امور خدماتی ، همراهی بیمار به کادر درمان کمک می‌کردند و در جلب رضایت بیماران مؤثر بودند.

وی گفت: در حال حاضر در بیمارستان مهر ۳ نفر مبتلابه کرونا بستری هستند و روزانه حدود ۲۰ نفر مشکوک به کرونا مراجعه می‌کنند قبلاً  ۱۲ بیمار کرونایی بستری بودند و به خاطر محدودیت‌ها و رعایت پروتکل‌ها خیلی کمتر شده است اما اگر مردم همکاری خود را قطع کنند یا محدودیت‌ها آزاد شود و یا طرح شهید حاج قاسم به قوت خود نباشد ممکن است وضعیت به حالت قبل برگردد.

صدوق خاطرنشان کرد: از اهالی شهرستان خنداب تقاضا داریم دورهمی در حد یک خانواده باشد و تاجایی که امکان دارد رفت و آمدها محدود و غیرضروری ها کنسل شود، استفاده از ماسک و فاصله‌گذاری بسیار مهم است که برخی در شهرستان بدون ماسک تردد دارند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار