شهادت شهید «ضرغام‌پرست» نشانه سبعیت دشمنان کوردل است امید آلومینیوم سازان برای پایان ناکامی، تلاش خودروسازان برای بقا! کاهش فوتی های افرادی که واکسن زده اند/افزایش ظرفیت واکسیناسیون افزایش 50 درصدی بودجه شهرداری خنجین جهانگیری: طعم تلخ مشکلات را چشیده‌ایم /در مقابل فریادهای مردم کاملاً بی‌پاسخ هستیم / این تعهد را می‌دهیم که خسارت مردم پرداخت خواهد شد روایت معصومه آباد از نظر سردار سلیمانی درباره کتاب من زنده‌ام احتمال بازگشت خاموشی‌ها در هفته آینده به دلیل افزایش دمای هوا دولت ائتلافی در افغانستان تشکیل شود/تحرک مشکوک آمریکادر افغانستان گسترش دومینو افزایش حقوق‌ها به سایر قوا/ داستان «فوق العاده خاص» از کجا آغاز شد؟ آنالیزها برای افزایش قیمت نان در استان مرکزی به‌زودی آغاز خواهد شد/ خرید بیش از 60 هزار تن گندم از کشاورزان استان
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۱
کد خبر: 81213
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷
کارشناس مسائل سیاسی:

انتقام خون «حاج قاسم» خروج کامل آمریکا از منطقه است

رجبی، با اشاره به اینکه هیچ ایرانی از خون شهید سلیمانی نخواهد گذشت و گفت: مهم‌ترین انتقام این است که آمریکا از منطقه خارج شود.جمهوری اسلامی از این موضع خود کوتاه نمی‌آید و یک سیلی از آن انتقام را در حمله عین الاسد به دشمن زد.

به گزارش دیار آفتاب؛ رجبی کارشناس سیاسی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت:سردار سلیمانی یک فرد مؤمن، دلسوز، حاضر در صحنه، فدایی ملت و رهبری، شجاع و شهادت‌طلب بود.

رجبی اظهار کرد: کسی که در قلب همه مؤمنین و غیر مؤمنین نفوذ داشت. چون به خاطر انسانیت و دین خود هر نوع فداکاری را کرد و در واقع کسی که مرد روزهای خطر بود .

وی ادامه داد: تشییع باشکوه خودجوش در همه شهرهای ایران دیدنی و بی‌سابقه بود به‌گونه‌ای که به گفته بسیاری از کارشناسان بعد از تشییع حضرت امام بزرگ‌ترین تشییع شخصیت ایرانی بود که مقام معظم رهبری از آن به‌عنوان ایام‌الله یادکردند.

رجبی افزود: در شرایطی که دشمنان با انواع و اقسام تحریم فشار به این ملت تحمیل کردند و دشمنان برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای کرده بودند که ملت ایران را نه‌تنها درصحنه یاری نظام بلکه مردم را در مقابله با نظام قرار بدهند این ایام‌الله(روز تشییع شهید سلیمانی) بود که روز تاریخی و به‌یادماندنی شد.

این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه هیچ ایرانی از خون این شهید عزیز نخواهد گذشت تصریح کرد: جمهوری اسلامی هر حرکتی علیه خود را بدون انتقام نخواهد گذاشت درواقع اصل بر انتقام است.

وی، ریشه فساد و به‌هم‌ریختگی‌های منطقه را حضور آمریکا عنوان کرد و گفت: مهم‌ترین انتقام این است که آمریکا از منطقه خارج شود.جمهوری اسلامی از این موضع خود کوتاه نمی‌آید و یک سیلی از آن انتقام را در حمله عین الاسد به دشمن زد.

این کارشناس مسائل سیاسی بیان کرد: البته آمریکایی ها نگران هستند و می دانند ایران از سیاست انتقام دست بردار نخواهد بود.

رجبی گفت: برای رهایی از تحریم و تهدیدها یک راه وجود دارد و آن قوی شدن است و به جای اینکه رفع تحریم بکنیم ما باید خنثی سازی کنیم. خنثی سازی تحریم دست خود ماست ولی رفع تحریم دست دشمن است این منطق، منطق قرآنی است که آنقدر قوی باشیم که دشمنان از تحریم و تهدید ما به ترس بیافتند.

کارشناس سیاسی با بیان اینکه می توان با برنامه ریزی از ظرفیت های که در داخل است به نحو مطلوبی بهره برد خاطرنشان کرد: امروز تحریم ها یک فرصت بزرگی برای ملت ایران است که انءشالله با لطف خدا با استفاده از ظرفیت های درونی این تحریم ها خنثی شود و از این مرحله و جنگ اقتصادی عبور کنیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار