ایران جمهوری آذربایجان و ارمنستان را به خویشتنداری دعوت کرد اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۰
کد خبر: 80916
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۱
فیلم/

آماده سازی پیکر مطهر شهید «مرتضی براتی» در خمین

مراسم تشييع و تدفين پيكر ستوانيكم شهيد "مرتضي براتي" با حضور اقشار مختلف مردم ، مسئولان و نيروهاي نظامي و انتظامي استان و شهرستان خمين ساعت۹:۳۰ صبح امروز چهارشنبه ۲۶ آذر ماه از ستاد فرماندهي انتظامي شهرستان خمين به سمت گلزار شهداي روستاي چنار زادگاه شهيد برگزار می شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ مراسم تشييع و تدفين پيكر ستوانيكم شهيد "مرتضي براتي" با حضور اقشار مختلف مردم ، مسئولان و نيروهاي نظامي و انتظامي استان و شهرستان خمين  ساعت۹:۳۰ صبح امروز چهارشنبه ۲۶ آذر ماه از ستاد فرماندهي انتظامي شهرستان خمين به سمت گلزار شهداي روستاي چنار زادگاه شهيد برگزار می شود.

بامداد روز گذشته درپی اعلام درگیری مأموران انتظامی شهرستان خمین با سارقان مسلح احشام ، ستوانیکم " مرتضی براتی " مأمور کلانتری ۱۲ این شهرستان به درجه رفیع  شهادت نائل و سه نفر دیگر از مأموران وظیفه نیز مجروح شدند.

captcha
آخرین اخبار