هر جا کار را منوط به غرب کردید ناموفق بود هر جا بدون اعتماد به غرب بود پیش رفتید/ در این دولت معلوم شد اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد رزمایش رصد و پایش مصرف برق ادارات، اصناف و مساجد استان مرکزی وارداتچی ها برای سودهای کلان به دنبال نابودی تولید داخلی هستند/ استعدادهای کشور نباید فدای سودجویی رانت خواران شود اجراي طرح پاکسازي نقاط آلوده و جمع آوري 84 نفر از معتادان متجاهر و توزیع کنندگان مواد مخدر در اراک  مدیریت مصرف برق تنها راه حل برون رفت از خاموشی هاست/ قطع برق ۲۰ اداره پرمصرف اراک ساخت واگن ایرانی ۲۶ محوره در اراک   ‏واردات ماشین آلات راهسازی مستعمل ظلم مضاعف به هپکو است/ مجلس تکلیف بخش خصوصی با بخشنامه های مختلف را روشن کند جولان کرونا در استان مرکزی/ ۵ فوتی و شناسایی ۳۵۶مورد مبتلا به کووید ۱۹ هوای اراک و شازند برای چهارمین روز متوالی ناسالم شد/ روزهای ناسالم اراک یک گام تا رسیدن به رکورد کل سال 99! افزايش 86 درصدي كشفيات كالاي قاچاق به ارزش 841 ميليارد ريال در استان مركزي 
چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۹
کد خبر: 80726
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸
امام‌جمعه خنداب:

آیت‌الله یزدی در مسئولیت‌های متعدد موجب یاس و ناامیدی دشمنان قسم‌خورده نظام شد

موسوی گفت: حضور قوی و پرصلابت آیت‌الله یزدی از بدو انقلاب در عرصه‌های مختلف و در مسئولیت‌های متعدد موجب یاس و ناامیدی دشمنان قسم‌خورده نظام گردید و هیچ‌گاه دشمنان نتواستند در او رخنه و نفوذ کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام زمانی موسوی امام جمعه شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب ضمن تسلیت رحلت عالم مجاهد انقلابی آیت الله یزدی با اشاره به حدیثی از ائمه معصومین گفت: وقتی عالمی از دنیا می رود ضربه ای به اسلام وارد می شود که این نقیصه را به هیچ طریقی تا روز قیامت نمی توان جبران کرد.

وی افزود: این حدیث شریف در ارتباط با جایگاه یک عالم دینی است اما وقتی ما با شخصیتی که توامان هم به عنوان عالم دینی مطرح است هم به عنوان یک ولایت مدار بصیر و یک مومن جهادی و انقلابی، طبیعتا ضربه ای که در حدیث شریف به آن اشاره شده است عمق این فقدان را بیش از گذشته به ما نشان می دهد.

امام جمعه خنداب در ادامه بیان کرد: یکی از ویژگی های مهمی که در وجود این عالم ربانی وجود داشت تبعیت محض و بی چون و چرا از ولایت فقیه بود او همچون شهید بهشتی هزینه ایستادگی و مقاومت را پرداخت کرد.

موسوی تصریح کرد: حضور قوی و پرصلابت ایشان از بدو انقلاب در عرصه های مختلف و در مسئولیت های متعدد موجب یاس و ناامیدی دشمنان قسم خورده نظام گردید.

موسوی بیان کرد: او مصداق آیه شریفه "اشد علی الکفار رحما بینهم" بود بر خلاف کسانی که لبخند بر لب با دشمنان دائما دم از مذاکره می زنند او یک بنیان مرصوصی بود که هیچگاه دشمنان نتواستند در او رخنه و نفوذ کنند.

موسوی در ادامه بیان کرد: در عصر کنونی کشور به ویژه در عرصه بین المللی نیازمند وجود یک چنین عناصر باصلابت و دشمن ستیزی هستیم تا بتواند مسیر پیشرفت و توسعه کشور را به واسطه ایستادگی و مقاومت در برابر فاسدان و نامحرمان هموار سازیم.

موسوی در پایان گفت: از پروردگار متعال رحمت و مغفرت بی کرانش را برای روح متعالی آن فقیه بصیر مسالت دارم. 

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار