ایران جمهوری آذربایجان و ارمنستان را به خویشتنداری دعوت کرد اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۸
کد خبر: 80014
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش خبر داد

اجرای بیش از 50 عنوان برنامه در هفته بسیج تفرش/تشکیل 6 قرارگاه سلامت محله محور

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش گفت: همزمان با هفته بسیج بیش از 50 عنوان برنامه فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و خدمات رسانی به صورت غیرحضوری با شعار محوری «بسیج، پیشرو و خدمات رسان» در این شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج تفرش سرهنگ پاسدار محمد مهدی میرهادی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش در نشست خبری هفته بسیج گفت: همزمان با هفته بسیج بیش از 50 عنوان برنامه فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و خدمات رسانی به صورت غیرحضوری با شعار محوری «بسیج، پیشرو و خدمات رسان» در این شهرستان برگزار می‌شود.

 میرهادی با اشاره به تشکیل قرارگاه جهادی سلامت (طرح تکمیلی سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی) اظهار کرد: این قرارگاه بر مبنای برنامه های محله محور در جهت پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا، برنامه هایی را در سطح شهرستان تصمیم گیری و اجرایی می کند.

 وی افزود: با انعقاد تفاهم نامه در سطح کشور و جهت استفاده از ظرفیت نیروهای بسیجی، این قرارگاه تشکیل شد تا در جهت قطع زنجیره کرونا اقداماتی را انجام دهد. در این راستا در سطح شهرستان تفرش 6 قرارگاه سلامت محله محور تشکیل شده است و همزمان با هفته بسیج اقدامات اجرایی این قرارگاه آغاز می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش به نقش مردم یاری و محرومیت‌زدایی بسیج اشاره کرد و گفت: مردم یاری و محرومیت‌زدایی از اولویت های سپاه و بسیج بوده و در این راستا تیم‌هایی متشکل از بسیجیان در اقشار مختلف در مناطق محروم حضور یافته و به ارائه خدمات برای محرومان می‌پردازند.

میرهادی با بیان این مطلب که بسیج نیروی جهادی، شهادت‌طلب، با اخلاص و حافظ و پاسدار انقلاب اسلامی است، ادامه داد: امروز اقشار مختلف مردم در بسیج با تکیه بر اراده الهی و اندیشه های رهبرکبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری با اقتدار و صلابت و استوار در مقابل دشمنان ایستادگی می‌کنند.

وی بیان کرد: بسیجی انقلابی، ولایتمدار، تکلیف‌مدار، متعهد و متخصص، دلسوز و مسئولیت‌پذیر و در تراز انقلاب اسلامی در صحنه حاضر بوده و به عنوان نیروی ارزشی آماده دفاع از انقلاب و نظام هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش همچنین با اشاره به حضور نوجوانان و جوانان در قالب گروه‌های جهادی برای خدمت‌رسانی به مردم و محرومان، خاطر نشان کرد: امروز جوانان و نوجوانان بسیجی با روحیه انقلابی و جهادی و با شور و حال خاصی برای محرومیت‌زدایی آستین همت بالا زده و با روحیه و همت مثال زدنی برای خدمت‌رسانی به مردم مظلوم در مناطق محروم و نیز مناطق تاثیر پذیر از حوادث غیرمترقبه مانند سیل و زلزله و مبارزه با ویروس منحوس کرونا حضور داشته و به هم نوع خود کمک می‌کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار