شهادت شهید «ضرغام‌پرست» نشانه سبعیت دشمنان کوردل است امید آلومینیوم سازان برای پایان ناکامی، تلاش خودروسازان برای بقا! کاهش فوتی های افرادی که واکسن زده اند/افزایش ظرفیت واکسیناسیون افزایش 50 درصدی بودجه شهرداری خنجین جهانگیری: طعم تلخ مشکلات را چشیده‌ایم /در مقابل فریادهای مردم کاملاً بی‌پاسخ هستیم / این تعهد را می‌دهیم که خسارت مردم پرداخت خواهد شد روایت معصومه آباد از نظر سردار سلیمانی درباره کتاب من زنده‌ام احتمال بازگشت خاموشی‌ها در هفته آینده به دلیل افزایش دمای هوا دولت ائتلافی در افغانستان تشکیل شود/تحرک مشکوک آمریکادر افغانستان گسترش دومینو افزایش حقوق‌ها به سایر قوا/ داستان «فوق العاده خاص» از کجا آغاز شد؟ آنالیزها برای افزایش قیمت نان در استان مرکزی به‌زودی آغاز خواهد شد/ خرید بیش از 60 هزار تن گندم از کشاورزان استان
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۴
کد خبر: 80013
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶

شهردار تفرش روانه زندان شد

در پی تخلفات انجام شده در مجموعه شهرداری تفرش گزارش این تخلفات از سوی دادگستری شهرستان تفرش به دادستان مرکز استان ارسال شده است که با اعطای نیابت قضایی، هادی ابراهیمی فر به عنوان شهردار تفرش تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.

به گزارش دیار آفتاب؛  یک منبع آگاه در گفتگو با  ندای تفرش، گفت: در پی تخلفات انجام شده در مجموعه شهرداری تفرش گزارش این تخلفات از سوی دادگستری شهرستان تفرش به دادستان مرکز استان ارسال شده است که با اعطای نیابت قضایی، هادی ابراهیمی فر به عنوان شهردار تفرش تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.

پس از انجام تحقیقات مقدماتی در شعبه اول دادگاه عمومی تفرش به ریاست رئیس دادگستری تفرش، ابراهیمی فر با صدور قرار وثیقه روانه زندان شد.

با صدور قرار نظارت قضایی تا اطلاع ثانوی، ادامه فعالیت وی به عنوان شهردار تفرش ممنوع شد.

به گفته منابع آگاه تحقیقات در این زمینه ادامه دارد و در صورت اثبات جرم در محاکم صالح قضایی نتیجه به اطلاع مردم شهرستان خواهد رسید.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار