هر جا کار را منوط به غرب کردید ناموفق بود هر جا بدون اعتماد به غرب بود پیش رفتید/ در این دولت معلوم شد اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد رزمایش رصد و پایش مصرف برق ادارات، اصناف و مساجد استان مرکزی وارداتچی ها برای سودهای کلان به دنبال نابودی تولید داخلی هستند/ استعدادهای کشور نباید فدای سودجویی رانت خواران شود اجراي طرح پاکسازي نقاط آلوده و جمع آوري 84 نفر از معتادان متجاهر و توزیع کنندگان مواد مخدر در اراک  مدیریت مصرف برق تنها راه حل برون رفت از خاموشی هاست/ قطع برق ۲۰ اداره پرمصرف اراک ساخت واگن ایرانی ۲۶ محوره در اراک   ‏واردات ماشین آلات راهسازی مستعمل ظلم مضاعف به هپکو است/ مجلس تکلیف بخش خصوصی با بخشنامه های مختلف را روشن کند جولان کرونا در استان مرکزی/ ۵ فوتی و شناسایی ۳۵۶مورد مبتلا به کووید ۱۹ هوای اراک و شازند برای چهارمین روز متوالی ناسالم شد/ روزهای ناسالم اراک یک گام تا رسیدن به رکورد کل سال 99! افزايش 86 درصدي كشفيات كالاي قاچاق به ارزش 841 ميليارد ريال در استان مركزي 
چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۸
کد خبر: 79387
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
امام جمعه تفرش:

عطوفت پیامبر(ص) سبب گسترش اسلام شد/استفاده از الگوی استقامت نبوی سبب تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی می شود

امام جمعه تفرش گفت: پیامبر (ص) با مهربانی و با چهره عطوفت اسلامی با مردم و ارباب رجوعان، یاران، انصار و حتی با دشمنان برخورد می کردند. همین نوع رفتار ایشان سبب حفظ جامعه اسلامی و مسلمانان در آن مقطع شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام حاجی لری امام جمعه تفرش در گفتگو با ندای تفرش ضمن تبریک میلاد فرخنده پیامبر (ص) و امام جعفرصادق(ع) و محکوم نمودن اهانت اخیر فرانسوی ها به ساحت پیامبر اعظم(ص) گفت: پاشیدن خاک ذره ای از عظمت و نورانیت خورشید نمی کاهد.

حاجی لری با اشاره به سیره رسول اکرم(ص) اظهار کرد: پیامبر(ص) در بُعد فردی یک انسان متعبد، با اخلاق، مهربان و دوستدار خانواده و فرزندان بود. همچنین در بُعد اجتماعی، ایشان یک رهبر و راهبر به تمام معنا و وجود ایشان «أَشِدَّاءُ عَلَى الْكُفَّارِ رُحَمَاءُ بَيْنَهُمْ» بود.

وی افزود: ایشان با مهربانی و با چهره عطوفت اسلامی با مردم و ارباب رجوعان، یاران، انصار و حتی با دشمنان برخورد می کردند. همین نوع رفتار ایشان سبب حفظ جامعه اسلامی و مسلمانان در آن مقطع شد. این نوع رفتار سبب شد که بسیاری از افرادی که به ساحت پیامبر(ص) جسارت می کردند در جلگه مسلمانان قرار گیرند.

امام جمعه تفرش ادامه داد: امروز لازم است که سیره و سبک زندگی پیامبر(ص) و آموزه های زندگانی ایشان را در زندگی خودمان ساری و جاری کنیم.

حاجی لری استقامت، صبر و بردباری پیامبر(ص) در مقاطع مختلف طول زندگی ایشان را مهمترین درس از زندگی پیامبر(ص) عنوان و خاطر نشان کرد: امروز ملت و رهبر کشورمان پای انقلاب و آرمانهای آن هستند. استفاده از الگوی استقامت نبوی سبب تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی می شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار