افت ۳۰ درصدی خرید گندم نسبت به سال قبل/ گندم های وارداتی در حال ترخیص از گمرک خنجر از پشت واردات چی‌ها به پیکره بی جان هپکو / دامپتراک‌هایی وارد می‌شود که هپکو توان تولیدشان را دارد پاداش‌های ۱۲ میلیون تومانی ماهانه یک سازمان دولتی به مدیرانش/ دولت آینده باید هزینه‌های دولت روحانی را پرداخت کند فضای مجازی، تهدید یا فرصت؟| ۲۰ راهبرد برای مدیریت صحیح شبکه های اجتماعی روحانی زمین سوخته اقتصاد را تحویل دولت بعدی می دهد/ تئوری های غربی در اقتصاد اسلامی جایگاهی ندارد اهالی فرهنگ چه انتظاراتی از وزیر فرهنگ و ارشاد دولت جدید دارند؟ بازگشت رونق اقتصادی با راه‌اندازی مجدد مجتمع فولاد ارومیه محقق می‌شود/ مصادره اموال فولاد؛ شایعه یا واقعیت!؟ هر جا کار را منوط به غرب کردید ناموفق بود هر جا بدون اعتماد به غرب بود پیش رفتید/ در این دولت معلوم شد اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد رزمایش رصد و پایش مصرف برق ادارات، اصناف و مساجد استان مرکزی آخرین تغییرات طرح شفافیت آرا/ ارائه فایل صوتی جلسات هیات رئیسه به نمایندگان
چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۲
کد خبر: 79148
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۶
مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش:

پیک سوم کرونا در تفرش همچنان می تازد/تعداد مبتلایان به 223 نفر رسید

مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش 223 نفر آخرین آمار ابتلا به بیماری کرونا (از ابتدای شیوع تاکنون) اعلام کرد و گفت: تاکنون 11 نفر بر اثر بیماری کرونا در تفرش جان باخته اند. در حال حاضر 2 نفر بستری، 46 نفر ایزوله خانگی و مابقی بهبود یافته اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ دالوندی مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش در گفتگو با ندای تفرش با اشاره به تعداد مبتلایان کرونا در شهرستان تفرش گفت: از اوایل پاییز تعداد مبتلایان به بیماری کرونا افزایش یافته در برخی از روزها تعداد مبتلایان جدید به 10 نفر هم می رسد؛ این آمار از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون بی سابقه بوده است.

دالوندی اظهار کرد: عدم رعایت مردم و حضور مبتلایان به خصوص در اماکن پر تردد سبب ابتلا دیگران به بیماری کرونا می شود. در صورت ادامه روند فعلی، افزایش ابتلا و آمار مرگ و میرهای شهرستان امری بعید نیست.

وی افزود: پیک سوم کرونا در تفرش همچنان می تازد و در شرایط محیطی و فصلی فعلی، رعایت دستورالعملهای بهداشتی و زدن ماسک می تواند منجر به مدیریت بیماری شود.

مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش 223 نفر آخرین آمار ابتلا به بیماری کرونا (از ابتدای شیوع تاکنون) اعلام کرد و ادامه داد: تاکنون 11 نفر بر اثر بیماری کرونا در تفرش جان باخته اند. در حال حاضر 2 نفر بستری، 46 نفر ایزوله خانگی و مابقی بهبود یافته اند.

دالوندی با اشاره به پر بودن ظرفیت بخش آی سی یو مراکز درمانی در سطح استان بیان کرد: با توجه به افزایش شیوع بیماری کرونا در سطح کشور و استان، فعلا بخشهای آی سی یو در سطح مراکز درمانی استان پر است و پذیرش بیماران از سایر شهرهای استان برای آنها مقدور نیست. با توجه به نبود بخش آی سی یو در بیمارستان تفرش به همین دلیل در روند درمانی بیماران بدحال با مشکلات جدی روبرو هستیم.

وی به آخرین تصمیمات ستاد کرونا شهرستان تفرش اشاره و خاطر نشان کرد: اجباری شدن ماسک در سطح معابر عمومی، افزایش نظارتهای بهداشتی، گندزدایی سطح معابر عمومی، ارسال دستورالعملهای بهداشتی به ادارات بخشی از این تصمیمات است.

 انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار