ماجرای عملیات بعد از پذیرش قطعنامه/ اسم این عملیات را خیلی‌ها نشنیده‌اند! شهادت شهید «ضرغام‌پرست» نشانه سبعیت دشمنان کوردل است امید آلومینیوم سازان برای پایان ناکامی، تلاش خودروسازان برای بقا! کاهش فوتی های افرادی که واکسن زده اند/افزایش ظرفیت واکسیناسیون افزایش 50 درصدی بودجه شهرداری خنجین جهانگیری: طعم تلخ مشکلات را چشیده‌ایم /در مقابل فریادهای مردم کاملاً بی‌پاسخ هستیم / این تعهد را می‌دهیم که خسارت مردم پرداخت خواهد شد روایت معصومه آباد از نظر سردار سلیمانی درباره کتاب من زنده‌ام احتمال بازگشت خاموشی‌ها در هفته آینده به دلیل افزایش دمای هوا دولت ائتلافی در افغانستان تشکیل شود/تحرک مشکوک آمریکادر افغانستان گسترش دومینو افزایش حقوق‌ها به سایر قوا/ داستان «فوق العاده خاص» از کجا آغاز شد؟
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱
کد خبر: 78999
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰

پروژه نو سازی شبکه فرسوده بخش زالیان افتتاح شد

دفتر برق توره و پروژه نو سازی شبکه فرسوده بخش زالیان با حضور نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی و مسئولان محلی افتتاح شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ دفتر برق توره و پروژه نو سازی شبکه فرسوده بخش زالیان با حضور نماینده مردم  شهرستان شازند در مجلس شورای اسلامی و مسئولان محلی افتتاح شد.

 آغاز عملیات اجرایی ۱۴کیلومتر شبکه سیمی ۹روستای بخش زالیان به کابل خودنگهدار با اعتباری بالغ بر ۷میلیاردو ۸۳۵میلیون ریال انجام می شود.

براساس این گزارش، شبکه سیمی فرسوده انرژی به کابل‌های خودنگهداری با هدف خدمات رسانی مطلوب به مشترکان و جلوگیری از سرقت انجام می شود.

همچنین افزایش اطمینان در شرایط جوی نامناسب و اتفاقات ناشی از برخورد اشیای خارجی، رفع ضعف ولتاژ مشترکان، جمع آوری برق‌های غیرمجاز و جلوگیری از سرقت انرژی، توجه به مسائل زیست محیطی با حذف شاخه زنی درختان در تماس با شبکه وکاهش تلفات از مزایای اجرای این پروژه است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار