ایران جمهوری آذربایجان و ارمنستان را به خویشتنداری دعوت کرد اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰
کد خبر: 76943
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵

کشف 3661 لیتر سوخت قاچاق در شازند

فرمانده انتظامی شهرستان شازند از کشف 3661 لیتر سوخت قاچاق از یک دستگاه کامیون در سطح این شهرستان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ" محمدعقیل سلگی" فرمانده انتظامی شهرستان شازند گفت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان یک دستگاه کامیون کشنده حامل سوخت را در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان شناسایی و متوقف کردند.

وی اظهار کرد: مأموران پس از بازرسی از تانکر کامیون مذکور، موفق به کشف 3661 لیتر سوخت قاچاق شدند.

فرمانده انتظامی استان شهرستان شازند افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات، پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار