ایران جمهوری آذربایجان و ارمنستان را به خویشتنداری دعوت کرد اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۶
کد خبر: 76762
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
فرمانده انتظامی شازند خبر داد

مرگ پسر بچه 2 ساله به علت سقوط در جوي آب

فرمانده انتظامی شازند گفت: روز گذشته پسر بچه اي 2 ساله به علت سقوط در جوي آب در يكي از روستاهاي شهرستان شازند جان خود را از دست داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ "محمدعقيل سلگي" فرمانده انتظامی شازند گفت: در حدود ساعت 19:42 روز گذشته گزارشي از وقوع يك سانحه منجر به مرگ در يكي از روستاهاي شهرستان به مركز فوريت هاي پليس 110اعلام شد.

وي افزود:‌ با حضور تيم گشت انتظامي در محل و در تحقيقات انجام شده مشخص شد كه پسر بچه اي 2 ساله كه چند ساعت قبل از منزل خارج شده بود، در داخل جوي آب سقوط كرده و جان خود را از دست داده است.

اين مقام انتظامي اضافه كرد:‌ با تائيد مرگ پسر بچه از سوي تيم اورژانس در اين خصوص پرونده اي تشكيل و در حال سير مراحل قانوني است.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار