مشارکت ۴۹ درصدی مردم استان مرکزی در انتخابات ریاست جمهوری/بیاتی از حوزه تفرش،آشتیان و فراهان به مجلس راه یافت/پایان شمارش آرای شورای شهر در استان مرکزی مضرات شیر موز که باورش سخت است!  ۹ فوتی و شناسایی ۱۳۶مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  اعضای منتخب دوره ششم شورای شهر خنداب و جاورسیان مشخص شدند 2 کشته در حوادث رانندگی روز گذشته در استان مرکزی  منتخبین شورای شهرهای کمیجان و میلاجرد مشخص شدند سقوط بالگرد حامل صندوق‌های اخذ رای در دزفول/ یک نفر کشته و ۱۱ زخمی درخشش ملت در اولین آزمون قرن/ آیت‌الله رئیسی؛ هشتمین رئیس جمهور ایران اسامی اعضای دوره ششم شورای شهر تفرش اعلام شد کشف780 دستگاه گوشی تلفن همراه در توقیف 2دستگاه خودروی شوتی در شازند
یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۷
کد خبر: 74979
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴

آشتیان وارد پیک دوم ویروس کرونا شد

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آشتیان گفت: با برداشته شدن محدودیت ها و عادی انگاری که در سطح جامعه دیده می شود، شهرستان آشتیان همانند سایر شهرستانها وارد پیک دوم ویروس کرونا شده است و هم اکنون وضعیت شهرستان زرد می باشد، اما با کوچکترین سهل انگاری وارد فاز قرمز می شویم.

به گزارش دیار آفتاب؛ مهران کریم زاده  رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آشتیان ، افزود: شایعاتی مبنی بر ساخته شدن و عرضه واکسن ویروس کرونا در فضای مجازی وجود دارد که هیچکدام صحت ندارد و در حال حاضر واکسنی که مورد تایید وزارت بهداشت و معاونت غذا و دارو باشد، وجود ندارد.

وی اظهار داشت: بهترین کاری که مردم در حال حاضر می‌توانند انجام دهند رعایت پروتکل های بهداشتی، پرهیز از حضور در اجتماعات، رعایت فاصله گذاری هوشمند و مهمترین آنها زدن ماسک می باشد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آشتیان تاکید کرد: زدن ماسک علاوه بر وظیفه اجتماعی، وظیفه شرعی یک شهروند نیز می باشد.

وی گفت: با همکاری و درایت مسئولین دانشگاه علوم پزشکی و همکاران بهداشت و درمان در شهرستان آشتیان موج اول بیماری کرونا را به خوبی در این شهرستان کنترل و مدیریت نمودیم.

کریم زاده در پایان بیان کرد: تجربه موج اول ویروس کرونا به ما اثبات کرد که برای غلبه و شکست این ویروس نیاز است که دست به دست هم دهیم و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم و این گذر از این دوره سخت بستگی به میزان رعایت نکات بهداشتی دارد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار