ماجرای عملیات بعد از پذیرش قطعنامه/ اسم این عملیات را خیلی‌ها نشنیده‌اند! شهادت شهید «ضرغام‌پرست» نشانه سبعیت دشمنان کوردل است امید آلومینیوم سازان برای پایان ناکامی، تلاش خودروسازان برای بقا! کاهش فوتی های افرادی که واکسن زده اند/افزایش ظرفیت واکسیناسیون افزایش 50 درصدی بودجه شهرداری خنجین جهانگیری: طعم تلخ مشکلات را چشیده‌ایم /در مقابل فریادهای مردم کاملاً بی‌پاسخ هستیم / این تعهد را می‌دهیم که خسارت مردم پرداخت خواهد شد روایت معصومه آباد از نظر سردار سلیمانی درباره کتاب من زنده‌ام احتمال بازگشت خاموشی‌ها در هفته آینده به دلیل افزایش دمای هوا دولت ائتلافی در افغانستان تشکیل شود/تحرک مشکوک آمریکادر افغانستان گسترش دومینو افزایش حقوق‌ها به سایر قوا/ داستان «فوق العاده خاص» از کجا آغاز شد؟
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۵
کد خبر: 74658
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۲
فرمانده سپاه روح الله:

۴۸۰ پروژه محرومیت زدایی در دستور کار بسیج سازندگی استان مرکزی قرار دارد

فرمانده سپاه روح الله با اشاره به اینکه در سالجاری بیش از ۴۸۰ پروژه محرومیت زدایی در دستور کار بسیج سازندگی سپاه روح الله قرار دارد، گفت:از این تعداد ۱۴۰ پروژه مربوط به آبرسانی و پروژه های کشاورزی است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله در آیین افتتاح ۷ پروژه محرومیت زدایی شهرستان شازند گفت: سپاه بعد از گذشت چهل سال از انقلاب اسلامی به طور عملیاتی نشان داده که علاوه بر اینکه در برقراری امنیت کشور در کنار مردم هست و از هیچ تلاشی فروگذار نکرده در حوزه کشاورزی و محرومیت زدایی نیز یار و یاور مردم نیز بوده است.

وی افزود: در راستای رفع محرومیت زدایی در مناطق کم برخوردار سپاه روح الله با تشکیل قرارگاه محرومیت زدایی پروزه هایی نظیر احداث کانال کشی آب روستایی، تعویض شبکه آب روستایی، لایه روبی قنوات، ساخت استخرهای ذخیره آب، تعمیر و بهسازی خانه های محرومین، مساجد و مدارس و احداث خانه محرومین را در دستور کار خود گذاشته است.

فرمانده سپاه روح الله با بیان اینکه در قرارگاه محرومیت زدایی سه اولویت مردم‌داری، مردم‌یاری و مردم دوستی در دستور کار قرار دارد، گفت: تلاش می کنیم با جبران عقب ماندگی ها مردم را خوشحال کنیم.

وی تصریح کرد: در این راستا بسیج سازندگی استان مرکزی با سازماندهی۵۸۰ گروه جهادی اقدامات مختلفی را در دستور کار دارد که گروه های جهادی طبق تخصص های خدماتی، پزشکی، آموزشی، بهداشتی، کشاورزی و مهندسی که دارند در جهت خدمت به مردم تلاش می کنند.

کریمی با اشاره به اینکه در سالجاری بیش از ۴۸۰ پروژه محرومیت زدایی در دستور کار بسیج سازندگی سپاه روح الله قرار دارد افزود: از این تعداد ۱۴۰ پروژه مربوط به آبرسانی و پروژه های کشاورزی است.

فرمانده سپاه روح الله گفت: همچنین در راستای کمک به مسکن ولی نعمتان انقلاب احداث بیش از ۱۵۰ واحد مسکونی در دستور کار قرار دارد که سال گذشته بیش از ۳۰۰ واحد مسکونی برای ولی نعمتان انقلاب اسلامی تکمیل و به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار