افت ۳۰ درصدی خرید گندم نسبت به سال قبل/ گندم های وارداتی در حال ترخیص از گمرک خنجر از پشت واردات چی‌ها به پیکره بی جان هپکو / دامپتراک‌هایی وارد می‌شود که هپکو توان تولیدشان را دارد پاداش‌های ۱۲ میلیون تومانی ماهانه یک سازمان دولتی به مدیرانش/ دولت آینده باید هزینه‌های دولت روحانی را پرداخت کند فضای مجازی، تهدید یا فرصت؟| ۲۰ راهبرد برای مدیریت صحیح شبکه های اجتماعی روحانی زمین سوخته اقتصاد را تحویل دولت بعدی می دهد/ تئوری های غربی در اقتصاد اسلامی جایگاهی ندارد اهالی فرهنگ چه انتظاراتی از وزیر فرهنگ و ارشاد دولت جدید دارند؟ بازگشت رونق اقتصادی با راه‌اندازی مجدد مجتمع فولاد ارومیه محقق می‌شود/ مصادره اموال فولاد؛ شایعه یا واقعیت!؟ هر جا کار را منوط به غرب کردید ناموفق بود هر جا بدون اعتماد به غرب بود پیش رفتید/ در این دولت معلوم شد اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد رزمایش رصد و پایش مصرف برق ادارات، اصناف و مساجد استان مرکزی آخرین تغییرات طرح شفافیت آرا/ ارائه فایل صوتی جلسات هیات رئیسه به نمایندگان
چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۹
کد خبر: 74044
تاریخ انتشار: ۰۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶

505 میلیون تومان برای اجرای طرح‌های مناسب‌سازی در شازند هزینه شد

عرب فرماندار شازند گفت: مبلغ 505 میلیون تومان اعتبار شهرداری شازند برای اجرای طرح‌های مناسب‌سازی در مکان‌هایی از جمله پارک‌ها، ادارات، شهربازی، پیاده‌روها و اماکن عمومی هزینه شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ مصطفی عرب فرماندار شازند گفت: در پنج بخش شهرستان شازند پروژه‌های مناسب‌سازی با رعایت ضوابط و تحت نظارت در حال انجام هستند که در بخش سربند روستای مالمیر و کهنه حصار، بخش زالیان روستای جلایر و نهرمیانی ، بخش مرکزی روستای کزاز و اکبرآباد، بخش قره کهریز روستای حسین آباد و دستجرده و بخش شهباز روستای هفته و بازنه پروژه های مناسب سازی در حال انجام هستند.

عرب اظهار کرد: در سال گذشته مبلغ ۴۰ میلیون تومان برای مناسب سازی مرکز بهزیستی شازند اختصاص داده شد که در این خصوص اقدامات مناسبی هم انجام شده است.

وی ادامه داد: در خصوص مناسب سازی بانک ها، ادارات و امامزاده های سطح شهرستان اقداماتی در خصوص مناسب سازی انجام شده اما مطلوب نیست و نیازمند اصلاح دارد.

فرماندار شازند افزود: در اجرای طرح های مناسب سازی نیازمند نظرات کارشناسی هستیم تا استاندارد سازی های لازم انجام شود که بهزیستی باید در این خصوص کمک کند.

عرب ادامه داد: با توجه به حساسیتی که در کتابخانه شهر مهاجران داشتیم طرح مناسب سازی به خوبی انجام شد و می توان گفت شهر مهاجران از منطقه هایی است که مناسب سازی در آن به طور جدی دنبال شده است و می توان آن را به عنوان الگو معرفی کرد.

وی با اشاره به اقدامات خوب شهرداری شازند در اجرای طرح های مناسب سازی خاطرنشان کرد: مبلغ 505 میلیون تومان اعتبار شهرداری شازند برای اجرای طرح های مناسب سازی در مکان هایی از جمله پارک ها، ادارات، شهربازی، پیاده روها و اماکن عمومی هزینه شده است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار