آنالیزها برای افزایش قیمت نان در استان مرکزی به‌زودی آغاز خواهد شد/ خرید بیش از 60 هزار تن گندم از کشاورزان استان افتتاحیه المپیک زیر سایه کرونا/ دردسر تازه برای لک و پرسپولیس/ استقلالی‌ها باز هم تمرین را تحریم کردند آب به خوزستان رسید / همه متهمان بحران آب / تغییر راهبرد نفتی ایران بررسی تقاضای تفحص از پرداخت‌های نامتعارف در دستگاه‌های اجرایی/ رسیدگی به طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی چرا ۱۹۰۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی وارد بخش تولید نشد؟/ روحانی طعم واقعی تورم را به مردم چشاند برقراری سفر به عتبات برای محرم و صفر به صورت محدود/ پول زائران حج سال ۹۸ چه شد؟ مشکل کم آبی خوزستان با تلاش جهادگران وبسیجیان حل شد حل مشکلات نیاز به همت و غیرت مسئولین دارد/با وجود غفلت ها ولی مشکل اصلی تامین آب به دلیل کم بارشی هاست ۷ دستور ویژه محسنی اژه‌ای برای بهبود وضعیت زندان‌ها‌/ ۲۰۰ درخواست زندانیان از قاضی القضات آغاز واکسیناسیون رانندگان تاکسی از دوشنبه/ واکسیناسیون ۲۰ هزار راننده در فاز اول
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰
کد خبر: 73833
تاریخ انتشار: ۰۳ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱

انتقاد کاربران شبکه های اجتماعی از وضعیت نامناسب پارک جنگلی تفرش

رفع مشکلات پارک جنگلی به عنوان یکی از اماکن گردشگری از جمله مطالبات مردم است که این روزها در شبکه های اجتماعی هم مطالبی درباره آن منتشر می شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از ندای تفرش، پارک جنگلی تفرش یکی اماکن گردشگری تفرش است که به دلیل مدیریت نامناسب این روزها وضعیت نامناسبی را دارد.

وضعیت نظافت، ایمن سازی برخی از نقاط، مرمتها و.... و حتی نظارت به منظور پیشگیری از آسیبهای اجتماعی از جمله مسائلی است که نیازمند پیگیری بیشتر از سوی مسئولین است.

رفع مشکلات این مکان گردشگری از جمله مطالبات مردم است که این روزها در شبکه های اجتماعی هم مطالبی درباره آن منتشر می شود.

 انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار