آنالیزها برای افزایش قیمت نان در استان مرکزی به‌زودی آغاز خواهد شد/ خرید بیش از 60 هزار تن گندم از کشاورزان استان افتتاحیه المپیک زیر سایه کرونا/ دردسر تازه برای لک و پرسپولیس/ استقلالی‌ها باز هم تمرین را تحریم کردند آب به خوزستان رسید / همه متهمان بحران آب / تغییر راهبرد نفتی ایران بررسی تقاضای تفحص از پرداخت‌های نامتعارف در دستگاه‌های اجرایی/ رسیدگی به طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی چرا ۱۹۰۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی وارد بخش تولید نشد؟/ روحانی طعم واقعی تورم را به مردم چشاند برقراری سفر به عتبات برای محرم و صفر به صورت محدود/ پول زائران حج سال ۹۸ چه شد؟ مشکل کم آبی خوزستان با تلاش جهادگران وبسیجیان حل شد حل مشکلات نیاز به همت و غیرت مسئولین دارد/با وجود غفلت ها ولی مشکل اصلی تامین آب به دلیل کم بارشی هاست ۷ دستور ویژه محسنی اژه‌ای برای بهبود وضعیت زندان‌ها‌/ ۲۰۰ درخواست زندانیان از قاضی القضات آغاز واکسیناسیون رانندگان تاکسی از دوشنبه/ واکسیناسیون ۲۰ هزار راننده در فاز اول
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶
کد خبر: 73657
تاریخ انتشار: ۰۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷

پارک جنگلی تفرش زباله دانی شده است

وضعیت نامناسب پارک جنگلی تفرش انتقاد شهروندان و گردشگران را به همراه داشته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از ندای تفرش، شهرستان تفرش از جمله شهرهای گردشگری استان مرکزی است که دارای آب و هوای پاک و مناطق گردشگری مذهبی و تاریخی و طبیعی فراوانی است. در طول ایام سال و به خصوص تعطیل، شهرستان تفرش پذیرای گردشگران متعددی است به گونه ای که حتی در ایام شیوع بیماری کرونا هم مسافران از سفر به تفرش کوتاه نیامده اند.

پارک جنگلی تفرش یکی از اماکن گردشگری طبیعی تفرش است که در این ایام پذیرای مسافران است که به دامان طبیعت پناه می برند.

فاز نخست این پارک جنگلی در ۸ شهریور ۹۴ افتتاح شد. اما در این سالها گویا این مکان گردشگری در حاشیه قرار گرفته و اقدامات چندانی برای توسعه آن انجام نشده است.

وضعیت نظافت، ایمن سازی برخی از نقاط، مرمتها و.... و حتی نظارت به منظور پیشگیری از آسیبهای اجتماعی از جمله مسائلی است که نیازمند پیگیری بیشتر از سوی مسئولین است.

نظارت بیشتر بر پارک جنگلی و کاهش آسیبهای آن می تواند فرصتهای مناسبی نظیر تقویت گردشگری، اشتغال، درآمدزایی را برای شهرستان تفرش به وجود آورد.

captcha
آخرین اخبار