هر جا کار را منوط به غرب کردید ناموفق بود هر جا بدون اعتماد به غرب بود پیش رفتید/ در این دولت معلوم شد اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد رزمایش رصد و پایش مصرف برق ادارات، اصناف و مساجد استان مرکزی وارداتچی ها برای سودهای کلان به دنبال نابودی تولید داخلی هستند/ استعدادهای کشور نباید فدای سودجویی رانت خواران شود اجراي طرح پاکسازي نقاط آلوده و جمع آوري 84 نفر از معتادان متجاهر و توزیع کنندگان مواد مخدر در اراک  مدیریت مصرف برق تنها راه حل برون رفت از خاموشی هاست/ قطع برق ۲۰ اداره پرمصرف اراک ساخت واگن ایرانی ۲۶ محوره در اراک   ‏واردات ماشین آلات راهسازی مستعمل ظلم مضاعف به هپکو است/ مجلس تکلیف بخش خصوصی با بخشنامه های مختلف را روشن کند جولان کرونا در استان مرکزی/ ۵ فوتی و شناسایی ۳۵۶مورد مبتلا به کووید ۱۹ هوای اراک و شازند برای چهارمین روز متوالی ناسالم شد/ روزهای ناسالم اراک یک گام تا رسیدن به رکورد کل سال 99! افزايش 86 درصدي كشفيات كالاي قاچاق به ارزش 841 ميليارد ريال در استان مركزي 
چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۸
کد خبر: 73473
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۲
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش:

ابتلای 57 نفر به بیماری کرونا در تفرش/43 نفر بهبود یافته اند

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش آخرین آمار مبتلایان به بیماری کرونا(از ابتدای شیوع تاکنون) را 57 نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد 6 نفر فوتی، 8 نفر در قرنطینه خانگی و مابقی بهبود یافته اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ دالوندی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش در گفتگو با ندای تفرش با تکذیب شایعات در خصوص شناسایی تعدادی از افراد مبتلا در یکی از محله های تفرش گفت: بنابر گزارشات میدانی و انجام نمونه گیریهای لازم، در میان این افراد که همگی مسافر هم بودند، فقط یک مورد مثبت شناسایی شد که تحت مراحل درمانی قرار گرفت.

دالوندی آخرین امار مبتلایان به بیماری کرونا(از ابتدای شیوع تاکنون) را 57 نفر اعلام و اظهار کرد: از این تعداد 6 نفر فوتی، 8 نفر در قرنطینه خانگی و مابقی بهبود یافته اند.

وی افزود: با توجه به آمار مبتلایان و با رعایت بیشتر مسائل بهداشتی و فاصله گذاری های اجتماعی، امیدواریم وضعیت شهرستان بهتر و سفید اعلام شود. چراکه براساس دستورات وزارت بهداشت معیار تعیین شهرهای سفید تغییر کرده و ممکن است تفرش هم از جمله شهرهای سفید اعلام شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش ادامه داد: البته اعلام وضعیت سفید به معنای پایان بیماری و محل امنی برای مسافرتها نیست. بلکه تا ریشه کنی بیماری می بایست افراد پروتکلهای بهداشتی را رعایت کنند.

دالوندی ضمن هشدار به شهروندان تفرشی، بیان کرد: افراد سعی کنند در شرایط فعلی کشور از انجام مسافرتها خودداری کنند چراکه با ورود مسافران به شهرها، رعایت پروتکلهای بهداشتی به  هم می خورد. حتی ممکن است افراد بدون هیچ گونه علائمی، ناقل بیماری هم باشند.

وی خاطر نشان کرد: ابتلا به بیماری کرونا در بین افراد مسن و دارای بیماریهای زمینه ای، روند درمان بیماری را سخت تر می کند و ممکن است عوارض جبران ناپذیری را برای این افراد به همراه داشته باشد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار