آنالیزها برای افزایش قیمت نان در استان مرکزی به‌زودی آغاز خواهد شد/ خرید بیش از 60 هزار تن گندم از کشاورزان استان افتتاحیه المپیک زیر سایه کرونا/ دردسر تازه برای لک و پرسپولیس/ استقلالی‌ها باز هم تمرین را تحریم کردند آب به خوزستان رسید / همه متهمان بحران آب / تغییر راهبرد نفتی ایران بررسی تقاضای تفحص از پرداخت‌های نامتعارف در دستگاه‌های اجرایی/ رسیدگی به طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی چرا ۱۹۰۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی وارد بخش تولید نشد؟/ روحانی طعم واقعی تورم را به مردم چشاند برقراری سفر به عتبات برای محرم و صفر به صورت محدود/ پول زائران حج سال ۹۸ چه شد؟ مشکل کم آبی خوزستان با تلاش جهادگران وبسیجیان حل شد حل مشکلات نیاز به همت و غیرت مسئولین دارد/با وجود غفلت ها ولی مشکل اصلی تامین آب به دلیل کم بارشی هاست ۷ دستور ویژه محسنی اژه‌ای برای بهبود وضعیت زندان‌ها‌/ ۲۰۰ درخواست زندانیان از قاضی القضات آغاز واکسیناسیون رانندگان تاکسی از دوشنبه/ واکسیناسیون ۲۰ هزار راننده در فاز اول
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۸
کد خبر: 73270
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش:

نگران افزایش آمار مبتلایان به کرونا در تفرش هستیم

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش گفت: در صورت ادامه روند فعلی ممکن است آمار مبتلایان افزایش یابد و حتی وضعیت تفرش قرمز شود. در قرارگاه زیستی شهرستان مقرر شد که جهت حفظ سلامت مردم، نیروی انتظامی هم در صورت نیاز کمک کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ دالوندی مدیر شبکه بهداشت و درمان تفرش در گفتگو با ندای تفرش با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به بیماری کرونا در تفرش گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون ۵۲ مورد مثبت به بیماری در تفرش شناسایی شده اند که ۶ نفر از آنها به دلیل بیماریهای زمینه ای و سن بالا فوت کرده اند.

دالوندی اظهار کرد: از آمار کل مبتلایان، تاکنون ۳۸ نفر بهبود یافته کامل و ۸ نفر در قرنطینه خانگی به سر می برند.

وی با اشاره به وضعیت زرد کرونا در تفرش، افزود: از اوایل خرداد وضعیت در تفرش عادی شد ولی متاسفانه به دلیل عدم توجه به هشدارها و ورود تعداد بسیار زیادی مسافر، وضعیت شهر را تغییر داد که امیدواریم با همکاری خوب مردم، مجددا به وضعیت عادی برگردیم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان تفرش ادامه داد: در صورت ادامه روند فعلی ممکن است آمار مبتلایان افزایش یابد و حتی وضعیت تفرش قرمز شود. در قرارگاه زیستی شهرستان مقرر شد که جهت حفظ سلامت مردم، نیروی انتظامی هم در صورت نیاز کمک کند.

وی به رعایت مسائل بهداشتی توسط شهروندان تاکید و خاطر نشان کرد: شهروندان علاوه بر رعایت مسائل بهداشتی توسط خود و خانواده، در صورت مواجهه با مسافران در شهر، مسائل بهداشتی را برای آنها یادآوری و بر اجرای آن تاکید کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار