ماجرای عملیات بعد از پذیرش قطعنامه/ اسم این عملیات را خیلی‌ها نشنیده‌اند! شهادت شهید «ضرغام‌پرست» نشانه سبعیت دشمنان کوردل است امید آلومینیوم سازان برای پایان ناکامی، تلاش خودروسازان برای بقا! کاهش فوتی های افرادی که واکسن زده اند/افزایش ظرفیت واکسیناسیون افزایش 50 درصدی بودجه شهرداری خنجین جهانگیری: طعم تلخ مشکلات را چشیده‌ایم /در مقابل فریادهای مردم کاملاً بی‌پاسخ هستیم / این تعهد را می‌دهیم که خسارت مردم پرداخت خواهد شد روایت معصومه آباد از نظر سردار سلیمانی درباره کتاب من زنده‌ام احتمال بازگشت خاموشی‌ها در هفته آینده به دلیل افزایش دمای هوا دولت ائتلافی در افغانستان تشکیل شود/تحرک مشکوک آمریکادر افغانستان گسترش دومینو افزایش حقوق‌ها به سایر قوا/ داستان «فوق العاده خاص» از کجا آغاز شد؟
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۷
کد خبر: 72875
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۷
فرمانده سپاه ناحیه شازند :

رزمایش کمک مومنانه نماد از خودگذشتگی است/ تهیه و توزیع7450 بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه در شازند

سرهنگ مهجوری با تاکید بر تقویت مواسات و همدلی بین مردم در ایام سال، گفت: در سه مرحله رزمایش کمک مومنانه شهرستان شازند، بیش از 7450 عدد سبد معیشت بین نیازمندان شهرستان توزیع شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد مهجوری فرمانده سپاه ناحیه شازند در آئین رزمایش مواسات و کمک مومنانه شهرستان شازند گفت: این کمک ها بخشی از  فرهنگ از خودگذشتگی و ایثار است و این کارها زمینه ای برای همدلی و همبستگی امت اسلامی در این پهنه خاکی شده است.

وی افزود: فرهنگ مساوات و کمک به نیازمندان از پایه های بنیادی فرهنگ اسلامی و فرهنگ علوی است که باید در جامعه نهادینه شده و گسترش یابد.

فرمانده سپاه ناحیه شازند بابیان اینکه اجرای گسترده رزمایش های کمک های مؤمنانه در سراسر استان مرکزی از جمله شهرستان شازند نشان دهنده نوعی عبادت مخلصانه است گفت: تبعیت پذیری و ولایت پذیری امت اسلامی در این حرکت عاشقانه برای همگان مجسم شد.

مهجوری اظهار کرد: بیانات مقام معظم رهبری همیشه در مسائل کشور چراغ را بوده و شاهد بودیم این حرکت عظیم مردمی مورد استقبال همگان قرار گرفت و اثرات سازنده بسیاری را همراه داشت.

وی با تاکید بر تقویت مواسات و همدلی بین مردم در ایام سال، گفت: در سه مرحله رزمایش کمک مومنانه شهرستان شازند، بیش از 7450 عدد سبد معیشت بین نیازمندان شهرستان توزیع شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار