صف مرغ؛ تاانتهای دولت بی‌تدبیر و ناامید/ ۱۰۰ تن مرغ وارد شده به ناکجاآباد پرکشید بازدید فرمانده سپاه روح الله از پروژه های محرومیت زدایی بسیج سازندگی زرندیه اجرای طرح‌های بسیج کارگران مانع از تعطیلی ۱۰۰ واحد صنعتی استان مرکزی شد برگزاری نشست بصیرتی عملیات مرصاد افت ۳۰ درصدی خرید گندم نسبت به سال قبل/ گندم های وارداتی در حال ترخیص از گمرک 12 گروه جهادی در دهه امامت و ولایت به مناطق محروم زرندیه اعزام شدند تفکر بسیج گره گشا و نجات دهنده است/ گروه های جهادی بسیج در راستای تبیین دستاوردهای جهادی نقش آفرینی کنند خنجر از پشت واردات چی‌ها به پیکره بی جان هپکو / دامپتراک‌هایی وارد می‌شود که هپکو توان تولیدشان را دارد پاداش‌های ۱۲ میلیون تومانی ماهانه یک سازمان دولتی به مدیرانش/ دولت آینده باید هزینه‌های دولت روحانی را پرداخت کند فضای مجازی، تهدید یا فرصت؟| ۲۰ راهبرد برای مدیریت صحیح شبکه های اجتماعی
چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۸
کد خبر: 72854
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸
پدر شهیدان کمالی مقدم:

آمریکا با تحریم نیروی انتظامی امنیت ملی را نشانه گرفته است/همه ملت پشتیبان ناجا هستند

پدر شهیدان کمالی مقدم ضمن محکوم کردن تحریم ناجا از سوی آمریکا؛ گفت: زبده بودن و موفقیت‌های پلیس در ایران سبب ایجاد وحشت برای آمریکا و انجام این اقدام شده است. می‌توان گفت آمریکا با این کار، امنیت را در کشور ایران نشانه گرفته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ نبی الله کمالی مقدم پدر شهیدان کمالی مقدم در گفتگو با ندای تفرش ضمن محکوم کردن تحریم ناجا از سوی آمریکا؛ گفت: در طول ۴۱ ساله انقلاب اسلامی، تحریم ایران مسئله‌ای تازه نیست. آمریکا پس از جنگ جهانی دوم، با خباثت تمام، کشورها به‌خصوص کشور ایران را تحریم کرده است.

کمالی مقدم اظهار کرد: آمریکا ادعای آقایی و تسلط بر دنیا را دارد، در حالی که سخت در اشتباه است؛ او حتی در تشخیص منافع خودش هم دچار خطا و اشتباه است. به همین دلیل اقدامات نابخردانه و غیر عقلایی زیادی را انجام می‌دهد. این تحریم را هم می‌توان از جمله اقدامات غیر عقلایی آمریکا دانست. دیری نخواهد پایید که هیمنه این جرموثه فساد و جنایت و ایادی‌اش در دنیا شکسته خواهد شد.

وی افزود: زبده بودن و موفقیت‌های پلیس در ایران سبب ایجاد وحشت برای آمریکا و انجام این اقدام شده است. می‌توان گفت آمریکا با این کار، امنیت ملی را نشانه گرفته است.

پدر شهیدان کمالی مقدم بیان کرد: مسئله اسلام و اجرای دستورات آن در همه زمینه‌ها و همچنین اقتدار در ایران، ریشه همه دشمنی‌ها آمریکا با ایران است.

کمالی مقدم با اعلام حمایت از پلیس ایران، خاطرنشان کرد: پلیس ایران چون پلیس جمهوری اسلامی و اقدامات انقلابی دارد موردحمایت همه ملت ایران است. امکان ندارد که فردی در ایران باشد و شاهد امنیت هم باشد ولی پشتیبان پلیس نباشد.

شهیدان احمد و محمد کمالی مقدم به ترتیب در سال 61 و در سال 62 در جاده اهواز -خرمشهر به شهادت رسیدند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار