اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟ واکاوی تجربیات کشورها در ساماندهی مجوزهای کسب وکار/ ۳ روش متداول برای کاهش بار اداری مجوزها عزم سپاه و بسیج برای حل مشکلات کم‌آبی روستاهای دلیجان
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۰
کد خبر: 72266
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۱
استاندار مرکزی خبر داد

اختصاص اعتبار ۴۰ میلیاردی برای اتمام پروژه بیمارستان خمین

استاندار مرکزی از اختصاص اعتبار ۴۰ میلیاردی برای اتمام پروژه بیمارستان خمین خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی با اشاره به جلسه ای که امروز با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی داشته اند و اتخاذ تصمیماتی برای استان مرکزی، گفت: استان مرکزی در روزهای ابتدایی شیوع ویروس در جایگاه دوم کشور قرار داشت، اما با تلاش های مردم و مسئولان امروز جایگاه استان بهبود یافته و در رتبه ۱۶ کشور از نظر تعداد مبتلایان قرار گرفته است.

وی گفت: در این جلسه نیازهای درمانی استان و مسائل مرتبط با کادر درمان و پرستاران اعم از معوقات مطرح شد، همچنین درباره اعتباری که دولت در بحث مقابله با کرونا به وزارت بهداشت داده است صحبت شد که وزیر در خصوص این اختصاص اعتبار به استان قول مساعد داد .

استاندار مرکزی با اشاره به پیشرفت ۷۰ درصدی بیمارستان خمین افزود: این بیمارستان برای اتمام ۴۰ میلیارد تومان منابع مالی نیاز دارد که در این جلسه وزیر بهداشت به معاون اداری مالی خود دستور داد اعتبار مورد نیاز برای این پروژه را امسال تامین کنند تا در سال ۹۹ پروژه خاتمه یابد و به بهره برداری برسد.

وی با بیان اینکه در این جلسه موضوع بیمارستان ولیعصر( عج) اراک که بهره برداری آن طی یک سال آینده مورد تاکید رییس جمهوری است، مورد تاکید وزیر بهداشت قرار گرفت، گفت: مقرر شد وزارت بهداشت هیاتی را متشکل از مدیرکل فنی و معاون اداری مالی وزارتخانه به استان بفرستد تا طی جلسه ای با استاندار مرکزی، نماینده ولی فقیه در استان و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار نحوه اداره کار از نظر پیشرفت عمرانی پروژه را مشخص کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار