ماجرای عملیات بعد از پذیرش قطعنامه/ اسم این عملیات را خیلی‌ها نشنیده‌اند! شهادت شهید «ضرغام‌پرست» نشانه سبعیت دشمنان کوردل است امید آلومینیوم سازان برای پایان ناکامی، تلاش خودروسازان برای بقا! کاهش فوتی های افرادی که واکسن زده اند/افزایش ظرفیت واکسیناسیون افزایش 50 درصدی بودجه شهرداری خنجین جهانگیری: طعم تلخ مشکلات را چشیده‌ایم /در مقابل فریادهای مردم کاملاً بی‌پاسخ هستیم / این تعهد را می‌دهیم که خسارت مردم پرداخت خواهد شد روایت معصومه آباد از نظر سردار سلیمانی درباره کتاب من زنده‌ام احتمال بازگشت خاموشی‌ها در هفته آینده به دلیل افزایش دمای هوا دولت ائتلافی در افغانستان تشکیل شود/تحرک مشکوک آمریکادر افغانستان گسترش دومینو افزایش حقوق‌ها به سایر قوا/ داستان «فوق العاده خاص» از کجا آغاز شد؟
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۹
کد خبر: 71948
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱
نماینده قشر کارگری در اداره تعاون تفرش عنوان کرد

امنیت شغلی، دغدغه اصلی کارگران در تفرش/فعالیت ۹۰۰ کارگر فصلی در تفرش

نماینده قشر کارگری در هیئت تشخیص اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تفرش با اشاره به مشکلات کارگران در تفرش گفت: مهمترین مشکل کارگران در تفرش نبود امنیت شغلی است که اغلب اوقات پس از راهیابی مسائل کارفرما و کارگر به هیئت تشخیص، کارگر بیکار می شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ شاه حسینی نماینده قشر کارگری در هیئت تشخیص اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تفرش در گفتگو با ندای تفرش با اشاره به مشکلات کارگران در تفرش گفت: مهمترین مشکل کارگران در تفرش نبود امنیت شغلی است که اغلب اوقات پس از راهیابی مسائل کارفرما و کارگر به هیئت تشخیص، کارگر بیکار می شود.

شاه حسینی اظهار کرد: در طول یک سال گذشته مسائل و مشکلات حدود ۳۰ کارگر در هیئت تشخیص شهرستان بررسی شده است.

وی کمبود بازار شغلی برای فعالیت را از دیگر مشکلات کارگران تفرش عنوان و اضافه کرد: نبود بازار شغلی مناسب سبب شده که کارگران در روزهای بیشتری از سال بیکار بمانند و بر شمار کارگران فصلی در شهرستان افزوده شود.

نماینده قشر کارگری در هیئت تشخیص اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تفرش ادامه داد: بر اساس آمارها حدود ۹۰۰ کارگر فصلی در شهرستان وجود دارد که اغلب این کارگران به خصوص در ایام پاییز و زمستان بیکار هستند و تجمع آنها در میادین اصلی شهر افزایش می یابد.

شاه حسینی خاطر نشان کرد: طبق آخرین آمار سال ۹۸، ۴۸۳۰ کارگر در کارگاههای شهرستان تفرش در حال فعالیت هستند که بیش از ۳۰ نفر آنها شغل خود را از دست داده اند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار