مشارکت ۴۹ درصدی مردم استان مرکزی در انتخابات ریاست جمهوری/بیاتی از حوزه تفرش،آشتیان و فراهان به مجلس راه یافت/پایان شمارش آرای شورای شهر در استان مرکزی مضرات شیر موز که باورش سخت است!  ۹ فوتی و شناسایی ۱۳۶مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  اعضای منتخب دوره ششم شورای شهر خنداب و جاورسیان مشخص شدند 2 کشته در حوادث رانندگی روز گذشته در استان مرکزی  منتخبین شورای شهرهای کمیجان و میلاجرد مشخص شدند سقوط بالگرد حامل صندوق‌های اخذ رای در دزفول/ یک نفر کشته و ۱۱ زخمی درخشش ملت در اولین آزمون قرن/ آیت‌الله رئیسی؛ هشتمین رئیس جمهور ایران اسامی اعضای دوره ششم شورای شهر تفرش اعلام شد کشف780 دستگاه گوشی تلفن همراه در توقیف 2دستگاه خودروی شوتی در شازند
یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۵
کد خبر: 71883
تاریخ انتشار: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۸
سخنگوی شورای نگهبان:

اسناد رسمی تا زمانی که خدشه به آنها وارد نشود دارای اعتبار هستند

سخنگوی شورای نگهبان نوشت: اسناد رسمی به موجب قانون دارای اعتبار هستند و تا زمانی که مورد خدشه واقع نشود اصل بر صحت آنها خواهد بود.

به گزارش دیار آفتاب؛ عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: اسناد رسمی به موجب قانون، دارای اعتبار هستند و تا زمانی که اصالت مدارک سجلی یا گواهی تحصیلی مورد خدشه قرار نگرفته باشد، اصل بر صحت آنها خواهد بود.

وی ادامه داد: در صورت ادعای تردید یا جعل نسبت به این قبیل اسناد، مراتب از سازمان مربوط استعلام و نظر رسمی آن ملاک تصمیم‌گیری خواهد بود.

به گزارش فارس، در هفته جاری اما و اگرهایی پیرامون مدرک تحصیلی منتخب مردم تفرش در مجلس شورای اسلامی مطرح شد که در این باره سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرده بود اگر مدرک تحصیلی سینا کمالخانی منتخب حوزه تفرش در مجلس یازدهم تایید نشود، انتخابات آن حوزه ابطال می‌شود.

همچنین کدخدایی روز گذشته در گفت‌وگویی از عدم تایید مدرک تحصیلی کمالخانی از سوی وزارت علوم خبر داد.

فارس

انتهای پیام/ا

captcha
آخرین اخبار