صف مرغ؛ تاانتهای دولت بی‌تدبیر و ناامید/ ۱۰۰ تن مرغ وارد شده به ناکجاآباد پرکشید بازدید فرمانده سپاه روح الله از پروژه های محرومیت زدایی بسیج سازندگی زرندیه اجرای طرح‌های بسیج کارگران مانع از تعطیلی ۱۰۰ واحد صنعتی استان مرکزی شد برگزاری نشست بصیرتی عملیات مرصاد افت ۳۰ درصدی خرید گندم نسبت به سال قبل/ گندم های وارداتی در حال ترخیص از گمرک 12 گروه جهادی در دهه امامت و ولایت به مناطق محروم زرندیه اعزام شدند تفکر بسیج گره گشا و نجات دهنده است/ گروه های جهادی بسیج در راستای تبیین دستاوردهای جهادی نقش آفرینی کنند خنجر از پشت واردات چی‌ها به پیکره بی جان هپکو / دامپتراک‌هایی وارد می‌شود که هپکو توان تولیدشان را دارد پاداش‌های ۱۲ میلیون تومانی ماهانه یک سازمان دولتی به مدیرانش/ دولت آینده باید هزینه‌های دولت روحانی را پرداخت کند فضای مجازی، تهدید یا فرصت؟| ۲۰ راهبرد برای مدیریت صحیح شبکه های اجتماعی
چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۰
کد خبر: 71836
تاریخ انتشار: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش:

ابتلا 33 نفر به کووید-19در تفرش/ هیچ موردی از ابتلا به کرونا در یک هفته گذشته در تفرش نداشتیم

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش در خصوص آخرین آمار مبتلایان به بیماری کرونا در تفرش گفت: تا امروز، 33 نفر تست کرونای آنها مثبت تشخیص داده شده که 5 نفر از آنها در قرنطینه خانگی به سر می برند.

به گزارش دیار آفتاب؛ دالوندی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش در گفتگو با ندای تفرش در خصوص آخرین آمار مبتلایان به بیماری کرونا در تفرش گفت: تا امروز، 33 نفر تست کرونای آنها مثبت تشخیص داده شده که پنج نفر از آنها در قرنطینه خانگی به سر می برند. هیچ بیماری هم در بیمارستان بستری نیست.

دالوندی اظهار کرد: 24 نفر از مبتلایان به بیماری کرونا در تفرش به صورت کامل بهبود یافته اند. چهار نفر از بیماران به دلیل وجود بیماری های زمینه ای نظیر دیابت، کهولت سن و.... و مثبت شدن تست کرونای آنها فوت کرده اند که بیماری آنها صرفا کرونا نبوده است.

وی با تاکید بر رعایت موازین بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی افزود: در یک هفته گذشته، هیچ مورد جدید از ابتلا به بیماری کرونا در تفرش وجود نداشت و بیمار بستری هم نداشته ایم. حتی تست افراد مشکوک هم منفی شده است. این نتیجه مرهون رعایت بهداشت فردی و اجتماعی و فاصله گذاری اجتماعی در هفته های گذشته از سوی مردم است که به خوبی انجام شده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش تاکید کرد: این نتیجه در تفرش به معنای پایان بیماری نیست بلکه تا ریشه کن شدن بیماری باید شهروندان موازین بهداشتی را رعایت کنند. چراکه کوچکترین سهل انگاری می تواند پیک بیماری را به همراه داشته باشد.

دالوندی با بیان این مطلب که هنوز نامه ای در خصوص تقسیم بندی شهرستان دریافت نکرده ایم، گفت: اخباری در خصوص تقسیم بندی شهرها با رنگهای سفید، زرد و قرمز اعلام شده است ولی نامه های آن دریافت نشده است و به محض اعلام، اطلاع رسانی های لازم انجام می شود.

وی ادامه داد: پس از مشخص شدن وضعیت شهرستان، تصمیماتی درباره فعالیت مراکز مذهبی و پرخطر در سطح شهرستان اتخاذ و اطلاع رسانی می شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش در خصوص فعالیت آرایشگاه های زنانه، خاطر نشان کرد: آرایشگاههای زنانه به شرط رعایت کلیه موازین بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی می توانند فعالیت کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار