ماجرای عملیات بعد از پذیرش قطعنامه/ اسم این عملیات را خیلی‌ها نشنیده‌اند! شهادت شهید «ضرغام‌پرست» نشانه سبعیت دشمنان کوردل است امید آلومینیوم سازان برای پایان ناکامی، تلاش خودروسازان برای بقا! کاهش فوتی های افرادی که واکسن زده اند/افزایش ظرفیت واکسیناسیون افزایش 50 درصدی بودجه شهرداری خنجین جهانگیری: طعم تلخ مشکلات را چشیده‌ایم /در مقابل فریادهای مردم کاملاً بی‌پاسخ هستیم / این تعهد را می‌دهیم که خسارت مردم پرداخت خواهد شد روایت معصومه آباد از نظر سردار سلیمانی درباره کتاب من زنده‌ام احتمال بازگشت خاموشی‌ها در هفته آینده به دلیل افزایش دمای هوا دولت ائتلافی در افغانستان تشکیل شود/تحرک مشکوک آمریکادر افغانستان گسترش دومینو افزایش حقوق‌ها به سایر قوا/ داستان «فوق العاده خاص» از کجا آغاز شد؟
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۱
کد خبر: 71677
تاریخ انتشار: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش:

توزیع کمکهای مومنانه طی دو مرحله در تفرش انجام می شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش گفت: مرحله اول توزیع کمکهای مومنانه از اول تا نیمه ماه رمضان و همزمان با میلاد امام حسن(ع) به صورت پایگاهی و مسجد محور در سطح شهرستان انجام می شود و مرحله دوم آن تا پایان ماه رمضان در بین ولی نعمتان انقلاب توزیع خواهد شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محسن صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش در گفتگو با ندای تفرش گفت: در لبیک به فرمایش رهبر معظم انقلاب در خصوص مواسات، همدلی و کمک مومنانه به دلیل شیوع و اپیدمی ویروس کرونا در سطح جامعه و متعاقب آن بیکار شدن و سختی معیشت برای بسیاری از افراد جامعه، جمع آوری کمکهای مومنانه در سطح شهرستان از سوی ناحیه مقاومت بسیج تفرش آغاز شده است.

صادقی اظهار کرد: ناحیه مقاومت بسیج تفرش در سالهای گذشته 5 مرحله طرح کمک رسانی به اقشار ضعیف و نیازمند در قالب طرح «یا علی» با کمک خیرین در سطح شهرستان انجام داده است و امسال هم ششمین مرحله طرح را در راستای کمک های مومنانه در سطح شهرستان اجرا می کند.

وی افزود: جمع آوری کمکهای خیرین جهت مشارکت در این طرح از روزهای اخیر در سطح شهرستان آغاز شده و در این راستا 4 پایگاه جمع آوری در میادین سطح شهر ایجاد شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش ادامه داد: مردم نوعدوست و خیرین می توانند کمکهای خود را در قالب کمکهای نقدی و غیر نقدی به این ایستگاهها تحویل دهند.

صادقی با اشاره به توزیع سبدکالاها خاطر نشان کرد: مرحله اول توزیع کمکهای مومنانه تا نیمه ماه رمضان و همزمان با میلاد امام حسن(ع) به صورت پایگاهی و مسجد محور در سطح شهرستان انجام می شود و مرحله دوم آن تا پایان ماه رمضان در بین ولی نعمتان انقلاب توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار