آنالیزها برای افزایش قیمت نان در استان مرکزی به‌زودی آغاز خواهد شد/ خرید بیش از 60 هزار تن گندم از کشاورزان استان افتتاحیه المپیک زیر سایه کرونا/ دردسر تازه برای لک و پرسپولیس/ استقلالی‌ها باز هم تمرین را تحریم کردند آب به خوزستان رسید / همه متهمان بحران آب / تغییر راهبرد نفتی ایران بررسی تقاضای تفحص از پرداخت‌های نامتعارف در دستگاه‌های اجرایی/ رسیدگی به طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی چرا ۱۹۰۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی وارد بخش تولید نشد؟/ روحانی طعم واقعی تورم را به مردم چشاند برقراری سفر به عتبات برای محرم و صفر به صورت محدود/ پول زائران حج سال ۹۸ چه شد؟ مشکل کم آبی خوزستان با تلاش جهادگران وبسیجیان حل شد حل مشکلات نیاز به همت و غیرت مسئولین دارد/با وجود غفلت ها ولی مشکل اصلی تامین آب به دلیل کم بارشی هاست ۷ دستور ویژه محسنی اژه‌ای برای بهبود وضعیت زندان‌ها‌/ ۲۰۰ درخواست زندانیان از قاضی القضات آغاز واکسیناسیون رانندگان تاکسی از دوشنبه/ واکسیناسیون ۲۰ هزار راننده در فاز اول
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۲
کد خبر: 71546
تاریخ انتشار: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹
مسئول بسیج جامعه پزشکی تفرش اعلام کرد

خدمات رسانی 15 تیم بسیج جامعه پزشکی تفرش در مقابله با کرونا

مسئول بسیج جامعه پزشکی تفرش با اشاره به اقدامات مقابله با ویروس کرونا در شهرستان، گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا، علاوه بر آمادگی و مشارکت حداکثری نیروهای بسیجی، اقدامات مختلفی در سطح شهرستان با مشارکت 15 تیم از بسیج جامعه پزشکی انجام شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛قنبری مسئول بسیج جامعه پزشکی تفرش در گفتگو با ندای تفرش ضمن خداقوت به مدافعان سلامت در بخش بهداشت و درمان تفرش با اشاره به اقدامات مقابله با ویروس کرونا در شهرستان؛ گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا، علاوه بر آمادگی و مشارکت حداکثری نیروهای بسیجی، اقدامات مختلفی در سطح شهرستان انجام شده است.

قنبری با بیان این مطلب که اعضای بسیج جامعه پزشکی تفرش در ایستگاههای غربالگری و تب سنجی مبادی ورودی و خروجی شهر حضور فعال داشتند، اظهار کرد: با حضور تیمهای بسیج جامعه پزشکی تفرش، گندزدایی مساجد، ادارات از قبیل پایگاه مقاومت، دفتر امام جمعه، مصلی و ...، معابر عمومی مثل بازار، درب مغازه ها و منازل انجام شده است.

وی با اشاره به آموزش شهروندان، افزود: از ابتدای شیوع کرونا، بیش از 5 هزار بروشور آموزشی کرونا در میان خانوارهای شهر و روستا توزیع و همچنین ایستگاه آموزشی در یکی از میادین سطح شهر ایجاد شده که به شهروندان، آموزشهای رعایت موازین بهداشتی را ارائه می دهد.

مسئول بسیج جامعه پزشکی تفرش ادامه داد: در این ایام بیش از 100 بسته حاوی مواد ضدعفونی کننده و ماسک تهیه و در میان خانوارهای شهری و روستایی توزیع می شود.

قنبری با اشاره به اقدامات حمایتی بسیج جامعه پزشکی تفرش گفت: در این مدت تهیه بسته حمایتی و توزیع آن، سرکشی به قشر آسیب پذیر و  آموزش جهت مقابله با کرونا، سرکشی به خانواده های درگیر کرونا و کمک به آنها با تحویل بسته های ضدعفونی و گندزدایی انجام شده است.

وی بیان کرد: کمک به غسل، تکفین و تدفین اموات درگیر کرونا از دیگر اقدامات بسیج جامعه پزشکی تفرش است.

مسئول بسیج جامعه پزشکی تفرش ضمن تشکر از ناحیه مقاومت بسیج تفرش و بسیجیان خاطر نشان کرد: این اقدامات با مشارکت بیش از 15 تیم از بسیج جامعه پزشکی تفرش انجام شده است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار