مشارکت ۴۹ درصدی مردم استان مرکزی در انتخابات ریاست جمهوری/بیاتی از حوزه تفرش،آشتیان و فراهان به مجلس راه یافت/پایان شمارش آرای شورای شهر در استان مرکزی مضرات شیر موز که باورش سخت است!  ۹ فوتی و شناسایی ۱۳۶مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  اعضای منتخب دوره ششم شورای شهر خنداب و جاورسیان مشخص شدند 2 کشته در حوادث رانندگی روز گذشته در استان مرکزی  منتخبین شورای شهرهای کمیجان و میلاجرد مشخص شدند سقوط بالگرد حامل صندوق‌های اخذ رای در دزفول/ یک نفر کشته و ۱۱ زخمی درخشش ملت در اولین آزمون قرن/ آیت‌الله رئیسی؛ هشتمین رئیس جمهور ایران اسامی اعضای دوره ششم شورای شهر تفرش اعلام شد کشف780 دستگاه گوشی تلفن همراه در توقیف 2دستگاه خودروی شوتی در شازند
یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۳۷
کد خبر: 69153
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

«سینا کمالخانی» منتخب مردم تفرش آشتیان و فراهان در مجلس یازدهم شد

بنا بر اعلام فرمانداری تفرش در حوزه انتخابیه تفرش آشتیان و فراهان، سینا کمالخانی با کسب 13752 رأی به عنوان نماینده مردم این حوزه به یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافت.

به گزارش دیار آفتاب؛ پس از پایان اخذ آرای یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی، کار شمارش آراء در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان آغاز شد.

پس از شمارش آراء، اخبار غیر رسمی منتشر شده حکایت از منتخب شدن سینا کمالخانی در این حوزه انتخابیه داشت.

نهایتا فرمانداری تفرش صحت این خبر را تائید و در نامه ای نتیجه شمارش آراء را اعلام کرد که مشخص شد در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان سینا کمالخانی با کسب 13752 رأی به مجلس یازدهم راه یافت.

طبق آمار به دست آمده از منابع رسمی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تفرش آشتیان و فراهان پس از کمالخانی به ترتیب آقایان محمد حسینی با 10090 رأی، امیررضا واعظی آشتیانی با 5272 رأی و ولی الله بیاتی با 3464 رأی نفرات دوم تا چهارم در این حوزه شدند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار