مشارکت ۴۹ درصدی مردم استان مرکزی در انتخابات ریاست جمهوری/بیاتی از حوزه تفرش،آشتیان و فراهان به مجلس راه یافت/پایان شمارش آرای شورای شهر در استان مرکزی مضرات شیر موز که باورش سخت است!  ۹ فوتی و شناسایی ۱۳۶مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  اعضای منتخب دوره ششم شورای شهر خنداب و جاورسیان مشخص شدند 2 کشته در حوادث رانندگی روز گذشته در استان مرکزی  منتخبین شورای شهرهای کمیجان و میلاجرد مشخص شدند سقوط بالگرد حامل صندوق‌های اخذ رای در دزفول/ یک نفر کشته و ۱۱ زخمی درخشش ملت در اولین آزمون قرن/ آیت‌الله رئیسی؛ هشتمین رئیس جمهور ایران اسامی اعضای دوره ششم شورای شهر تفرش اعلام شد کشف780 دستگاه گوشی تلفن همراه در توقیف 2دستگاه خودروی شوتی در شازند
یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۸
کد خبر: 63736
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۸
فرمانده سپاه روح الله:

جهانی‌شدن شعار «حب الحسین یجمعنا» خط بطلانی بر حرکت های مذبوحانه جریان های استکباری کشید/کنگره عظیم اربعین آغازی برای ساخت تمدن اسلامی است

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با تاکید بر اینکه شکست حصر رسانه ای اربعین نشان داد دشمن در برابر اراده ملت های مسلمان ضعیف و ناتوان است گفت: امسال با مطرح شدن شعار جهانی «حب الحسین یجمعنا» خط بطلانی بر حرکت های مذبوحانه جریان های استکباری، صهیونیستی و منحرف از اسلام کشید.

سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به شکست حصر رسانه‌ای اربعین و ترند شدن جهانی هشتگ #حب_الحسین_یجمعنا در شبکه‌های اجتماعی، گفت: کار حضرت زینب(س) بعد از واقعه عاشورا و تبیین حرکت و قیام امام حسین(ع) تا اربعین حسینی سبب ماندگاری حماسه عاشورا شد و در واقع حضرت زینب(س) رسالت امام حسین(ع) را ادامه داد و از تحریف اسلام ناب محمدی(ص) جلوگیری کرد.

کریمی اظهار کرد: واقعه عاشورا یک جریان حقی بود که قبل از عاشورا شروع و در روز عاشورا تکمیل شد و این حماسه زیربنایی برای حرکت جبهه حق در تاریخ شد.

وی با بیان اینکه جریان اربعین حسینی به گفته مقام معظم رهبری یک کنگره عظیم است که همه دوستداران امام حسین(ع) را هر ساله دور هم جمع می کند، گفت: امروز پس از گذشت سالها از حماسه عاشورا نه تنها نور حق خاموش نشده است بلکه ما در اربعین حسینی می بینیم قیام عاشورا همچنان حی و زنده است و این چراغ پر فروغ تر از گذشته در امت های اسلامی می درخشد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: امروز شاهد برگزاری کنگره عظیم اربعین حسینی با حضور۲۰ میلیونی از ملت های مختلف با مذاهب گوناگون هستیم که این کنگره کاملا مردمی برگزار می شود و مردم ارادت خود را نسبت به خاندان پیامبر(ص) در این کنگره ابراز می کنند.

کریمی با تاکید بر اینکه شکست حصر رسانه ای اربعین نشان داد دشمن در برابر اراده ملت های مسلمان ضعیف و ناتوان است اظهار کرد: امسال با مطرح شدن شعار جهانی «حب الحسین یجمعنا» خط بطلانی بر حرکت های مذبوحانه جریان های استکباری، صهیونیستی و منحرف از اسلام کشید.

وی با اشاره به تحرکات دشمن برای انزوا بردن حرکت عظیم اربعین حسینی بیان کرد: جریان های استکباری با رسانه های وابسته ای که داشتند با مقاومت کردن علیه جریان عظیم اربعین حسینی قصد ایجاد تفرقه و برهم زدن امت مسلمان را داشتند که این کار با تمهیدات نائب امام زمان(ع) مقام معظم رهبری خنثی شد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی جهانی شدن شعار «حب الحسین یجمعنا» را آغاز کار امت اسلام برای تشکیل تمدن اسلامی خواند و افزود: این شعار یک شعار راهبردی بود وحدت امت اسلامی را بیش از گذشته تقویت کرد و تمام تلاش های دشمنان قسم خورده را در نطفه خفه کرد.

وی خاطر نشان کرد: اربعین حسینی یک شروع برای خلق حماسه های دیگر حسینی است و همانگونه که امت اسلامی در این اربعین حسینی این رویداد عظیم را خلق کردند باید حماسه های دیگر را نیز خلق کنند و به تعبیر مقام معظم رهبری فتح خرمشهرها باید استمرار داشته باشد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار