آنالیزها برای افزایش قیمت نان در استان مرکزی به‌زودی آغاز خواهد شد/ خرید بیش از 60 هزار تن گندم از کشاورزان استان افتتاحیه المپیک زیر سایه کرونا/ دردسر تازه برای لک و پرسپولیس/ استقلالی‌ها باز هم تمرین را تحریم کردند آب به خوزستان رسید / همه متهمان بحران آب / تغییر راهبرد نفتی ایران بررسی تقاضای تفحص از پرداخت‌های نامتعارف در دستگاه‌های اجرایی/ رسیدگی به طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی چرا ۱۹۰۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی وارد بخش تولید نشد؟/ روحانی طعم واقعی تورم را به مردم چشاند برقراری سفر به عتبات برای محرم و صفر به صورت محدود/ پول زائران حج سال ۹۸ چه شد؟ مشکل کم آبی خوزستان با تلاش جهادگران وبسیجیان حل شد حل مشکلات نیاز به همت و غیرت مسئولین دارد/با وجود غفلت ها ولی مشکل اصلی تامین آب به دلیل کم بارشی هاست ۷ دستور ویژه محسنی اژه‌ای برای بهبود وضعیت زندان‌ها‌/ ۲۰۰ درخواست زندانیان از قاضی القضات آغاز واکسیناسیون رانندگان تاکسی از دوشنبه/ واکسیناسیون ۲۰ هزار راننده در فاز اول
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۷
کد خبر: 63532
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴

محموله ميلياردي کالای قاچاق در شازند توقیف شد

فرمانده انتظامي استان مرکزی از كشف محموله لوازم خارجی قاچاق به ارزش 14ميليارد ريال از یک دستگاه کامیون در يكي از محورهاي مواصلاتي شهرستان شازند خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامي استان مرکزی گفت: در تداوم طرح هاي عملياتي پليس در برخورد با قاچاق کالا، مأموران انتظامي شهرستان شازند در تحقيقاتي از تردد يك دستگاه کامیون حامل كالاي قاچاق از محورهاي مواصلاتي این شهرستان مطلع شده و با انجام یک برنامه ريزي دقیق، موفق به شناسایی و متوقف کردن اين خودرو شدند.

شهرستانی اظهار کرد: در تحقيقات اوليه از راننده خودرو، وي اذعان داشت كه محموله داراي بارنامه قانوني است كه در بررسي دقيق مأموران انتظامي مشخص شد كه بار خودرو با اسناد ارائه شده داراي مغايرت بوده و راننده فاقد مدارک معتبر قانوني است.

وي ادامه داد: در بازرسي از این کامیون توقیفی 14 هزار و 32 عدد گوشی، 440 طاقه پارچه، 970 عدد شارژر تلفن همراه، 4۵۰ عدد پد موس، 8 دستگاه باند رادیویی دو تیکه،378 عدد کاپشن و يك هزار عدد زیپ خارجی قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامي استان مرکزی اظهار کرد: از سوی کارشناسان اداره پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی، ارزش این محموله قاچاق 14 میلیارد ریال برآورد شده است.

شهرستانی با تأکید بر عزم راسخ پلیس استان در مبارزه با مفسدان اقتصادی و قاچاقچيان كالا خاطرنشان کرد: در اين عمليات یک نفر دستگير و با تشكيل پرونده به دستگاه قضائي معرفي شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار