آنالیزها برای افزایش قیمت نان در استان مرکزی به‌زودی آغاز خواهد شد/ خرید بیش از 60 هزار تن گندم از کشاورزان استان افتتاحیه المپیک زیر سایه کرونا/ دردسر تازه برای لک و پرسپولیس/ استقلالی‌ها باز هم تمرین را تحریم کردند آب به خوزستان رسید / همه متهمان بحران آب / تغییر راهبرد نفتی ایران بررسی تقاضای تفحص از پرداخت‌های نامتعارف در دستگاه‌های اجرایی/ رسیدگی به طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی چرا ۱۹۰۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی وارد بخش تولید نشد؟/ روحانی طعم واقعی تورم را به مردم چشاند برقراری سفر به عتبات برای محرم و صفر به صورت محدود/ پول زائران حج سال ۹۸ چه شد؟ مشکل کم آبی خوزستان با تلاش جهادگران وبسیجیان حل شد حل مشکلات نیاز به همت و غیرت مسئولین دارد/با وجود غفلت ها ولی مشکل اصلی تامین آب به دلیل کم بارشی هاست ۷ دستور ویژه محسنی اژه‌ای برای بهبود وضعیت زندان‌ها‌/ ۲۰۰ درخواست زندانیان از قاضی القضات آغاز واکسیناسیون رانندگان تاکسی از دوشنبه/ واکسیناسیون ۲۰ هزار راننده در فاز اول
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۳
کد خبر: 63348
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی خبر داد

کشف بیش از یک میلیارد ریال کالای قاچاق در شازند

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در عملیات مأموران انتظامی شهرستان شازند 83 دستگاه تلویزیون ، ماشین لباسشویی و ظرف‌شویی ،کیس و مانیتور، سیلندر گاز و فن به ارزش یک میلیارد و 397 میلیون ریال از یک دستگاه کامیون ایسوزو در شهرستان شازند کشف شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ یوسف سپهوند جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در راستای اجرای طرح‌های ضربتی مقابله با کالای قاچاق مأموران یگان امداد شهرستان شازند در حین گشت زنی در یکی از محورهای اطراف این شهرستان به یک دستگاه کامیون ایسوزو مشکوک شدند.

سپهوند اظهار کرد: در عملیاتی غافلگیرانه خودرو متوقف و پس از بازرسی از آن 32 عدد کیس، 4 عدد مانیتور، 9 دستگاه ماشین لباسشویی، 6دستگاه تلویزیون، 2 دستگاه ماشین ظرف‌شویی و30 عدد سیلندر گاز و فن کشف شد.

وی ادامه داد: ارزش کالاهای مکشوفه از سوی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز یک میلیارد و 397 میلیون ریال ارزیابی‌شده است.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: راننده خودرو در این رابطه دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار