افت ۳۰ درصدی خرید گندم نسبت به سال قبل/ گندم های وارداتی در حال ترخیص از گمرک 12 گروه جهادی در دهه امامت و ولایت به مناطق محروم زرندیه اعزام شدند تفکر بسیج گره گشا و نجات دهنده است/ گروه های جهادی بسیج در راستای تبیین دستاوردهای جهادی نقش آفرینی کنند خنجر از پشت واردات چی‌ها به پیکره بی جان هپکو / دامپتراک‌هایی وارد می‌شود که هپکو توان تولیدشان را دارد پاداش‌های ۱۲ میلیون تومانی ماهانه یک سازمان دولتی به مدیرانش/ دولت آینده باید هزینه‌های دولت روحانی را پرداخت کند فضای مجازی، تهدید یا فرصت؟| ۲۰ راهبرد برای مدیریت صحیح شبکه های اجتماعی روحانی زمین سوخته اقتصاد را تحویل دولت بعدی می دهد/ تئوری های غربی در اقتصاد اسلامی جایگاهی ندارد اهالی فرهنگ چه انتظاراتی از وزیر فرهنگ و ارشاد دولت جدید دارند؟ بازگشت رونق اقتصادی با راه‌اندازی مجدد مجتمع فولاد ارومیه محقق می‌شود/ مصادره اموال فولاد؛ شایعه یا واقعیت!؟ هر جا کار را منوط به غرب کردید ناموفق بود هر جا بدون اعتماد به غرب بود پیش رفتید/ در این دولت معلوم شد اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد
چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۷
کد خبر: 62816
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

انبار 200 تنی برنج تاریخ مصرف گذشته در خمین پلمپ شد

فرمانده انتظامی شهرستان خمین از پلمب یک انبارغله حاوی 200 تن برنج تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛سرهنگ بهزاد فکوری فرمانده انتظامی شهرستان خمین گفت: در بازدید از یک انبار غله که با حضور دادستان شهرستان انجام شد، 200 تن برنج تاریخ مصرف گذشته کشف شد.

وی ارزش برنج های کشف شده در این عملیات را حدود 20 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: با دستور دادستان انبار غله فوق پلمب و 4 نفر عوامل اصلی دپوی برنج های تاریخ مصرف گذشته به پلیس امنیت عمومی شهرستان احضار شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان خمین در پایان با اعلام تداوم و تشديد این‌گونه برنامه‌ها و اقدامات كنترلي و نظارتي پليس ، از عموم شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موضوع را به مركز فوریت‌های پليسي 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار