اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟ واکاوی تجربیات کشورها در ساماندهی مجوزهای کسب وکار/ ۳ روش متداول برای کاهش بار اداری مجوزها
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۹
کد خبر: 62619
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۲

کشف بیش از یک میلیارد ریال لوازم خانگی قاچاق در شازند

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی از كشف 83 دستگاه انواع لوازم خانگی از یک دستگاه کامیون ایسوزدر عملیات ماموران انتظامی شهرستان شازند خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ"یوسف سپهوند"جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در راستای اجرای طرح های ضربتی مقابله با کالای قاچاق ماموران یگان امداد شهرستان شازند در حین گشت زنی در یکی از محورهای اطراف این شهرستان به یک دستگاه کامیون ایسوزو مشکوک شدند.

وی افزود: در عملیاتی غافلگیرانه خودرو متوقف و پس از بازرسی از آن 32 عدد کیس، 4 عدد مانیتور، 9 دستگاه ماشین لباسشویی، 6دستگاه تلویزیون، 2 دستگاه ماشین ظرفشویی و 30 عدد سیلندر گاز و فن کشف شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشارره به اینکه ارزش کالاهای مکشوفه از سوی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز یک میلیارد و 397 میلیون ریال ارزیابی شده است خاطر نشان کرد: راننده خودرو در این رابطه دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار