گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌ آرزوی هر ورزشکاری کسب مدال المپیک است / فروغی با کسب مدال طلای المپیک برای ایران افتخار آفرید
یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۲
کد خبر: 61567
تاریخ انتشار: ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
به مناسبت کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی؛

رزمایش جهادگران عاشورایی با 300 گروه جهادی در استان مرکزی برگزار می شود

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی از برگزاری رزمایش جهادگران عاشورایی با 300 گروه جهادی در استان مرکزی خبر داد.

امید محترمی مسئول سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب، با اشاره برگزاری رزمایش جهادگران عاشورایی گفت: این رزمایش به مناسبت کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی از ۲۴ الی ۲۹ شهریور ماه در نقاط مختلف استان مرکزی برگزار خواهد شد.

وی افزود: ۳۰۰ گروه جهادی در ۲۰۰ نقطه شهری و روستایی در این رزمایش جهت ارائه خدمات عمرانى ، آموزشى ، فرهنگى ، پزشکى ، بهداشتى، دامپزشکى و ... مشغول خواهند شد.

محترمی اظهار کرد: کلیه کسانی که تمایل به شرکت در این رزمایش را دارند می توانند با مراجعه به حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج در سایر نقاط استان مرکزی ثبت نام کنند.

وی با بیان اینکه اردوهای جهادی زمینه موثری در خودسازی برای افراد و به خصوص جوانان ایجاد می کند گفت: آنچیزی که در اردوهای جهادی توسط جوانان دنبال می شود ابتدا خودسازی برای ایجاد تحولات و به نوعی فتح خرمشهرها و در مرحله دوم دگر سازی که اطرافیان خود را با فرهنگ جهادی تحت تأثیر قرار می دهند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی، آموزش کار تشکیلاتی را از دیگر اهداف اردوهای جهادی دانست و گفت: امروز آنچیزی که برای نسل جدید کشور نیاز است آموزش مدیریتی به نسل جوان است چراکه این نسل در آینده می خواهد ارکان مدیریتی در کشور را به دست بگیرد و باید بداند چگونه تعامل با مسئولین داشته باشد و بتواند برای مردم خدمت رسانی کند.

وی با تأکید بر اینکه اردوهای جهادی خدمت بی منت به مناطق روستاهای محروم را افتخاری برای خود می دانند افزود: امروز که دشمن با همه توان برای نا امیدی مردم پای کار آمده وظیفه بسیج پر کردن خلأ ها در کشور است و همانگونه که بسیجیان در طول این چهل سال انقلاب اسلامی همیشه در میدان های نبرد پیشتاز بودند امروز جهادگران بسیجی سفیران کار و تلاش هستند و در خدمت رسانی پیشتاز می باشند.

محترمی با تأکید بر اینکه اردوهای جهادی همواره مورد عنایات مقام معظم رهبری بوده اند گفت: عناوینی همچون سفیران کار و تلاش و مجریان آینده کشور که ایشان برای جهادگران به کار می برند بسیار قابل توجه است و امروز باید حاکم شدن فرهنگ جهادی در کشور به یک اولویت مهم تبدیل شود.

وی خاطر نشان کرد: امروز چشم امید همه مردم به جوانان و به خصوص گروه های جهادی که جوان محور هستند است و بدین جهت ما نسل جوان این کشور با همه توان از هیچ فرصتی برای خدمت رسانی به مردم دریغ نکنیم و لحظه به لحظه را برای خدمت رسانی قدر بدانیم.

captcha
آخرین اخبار