آنالیزها برای افزایش قیمت نان در استان مرکزی به‌زودی آغاز خواهد شد/ خرید بیش از 60 هزار تن گندم از کشاورزان استان افتتاحیه المپیک زیر سایه کرونا/ دردسر تازه برای لک و پرسپولیس/ استقلالی‌ها باز هم تمرین را تحریم کردند آب به خوزستان رسید / همه متهمان بحران آب / تغییر راهبرد نفتی ایران بررسی تقاضای تفحص از پرداخت‌های نامتعارف در دستگاه‌های اجرایی/ رسیدگی به طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی چرا ۱۹۰۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی وارد بخش تولید نشد؟/ روحانی طعم واقعی تورم را به مردم چشاند برقراری سفر به عتبات برای محرم و صفر به صورت محدود/ پول زائران حج سال ۹۸ چه شد؟ مشکل کم آبی خوزستان با تلاش جهادگران وبسیجیان حل شد حل مشکلات نیاز به همت و غیرت مسئولین دارد/با وجود غفلت ها ولی مشکل اصلی تامین آب به دلیل کم بارشی هاست ۷ دستور ویژه محسنی اژه‌ای برای بهبود وضعیت زندان‌ها‌/ ۲۰۰ درخواست زندانیان از قاضی القضات آغاز واکسیناسیون رانندگان تاکسی از دوشنبه/ واکسیناسیون ۲۰ هزار راننده در فاز اول
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۹
کد خبر: 60456
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان:

برخورداری کلیه روستاهای 2 هزار نفری کشور از امکانات ورزشی

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه رشد فرهنگی و ورزشی از جمله مهمترین برنامه های وزارت ورزش و جوانان است گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته پیش بینی می شود کلیه روستاهایی که بیش از دو هزار جمعیت دارند از زمین چمن و امکانات برخوردار شوند.

به گزارش دیار آفتاب؛ ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در آیین بهره برداری از سالن ورزشی شهدای فرنق شهرستان خمین گفت: یکی از مهمترین اهداف وزارت ورزش و جوانان از سال 96 ایجاد خانه های ورزش روستایی و زمین چمن است که دنبال می شود.

وی افزود: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته پیش بینی می شود کلیه روستاهایی که بیش از دو هزار جمعیت دارند از زمین چمن و امکانات برخوردار شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان توجه به رشد فرهنگی و ورزشی را از جمله مهمترین برنامه های وزارت ورزش و جوانان دانست و گفت: اگر زیر ساخت های مناسب ورزشی برای سایر جوانان ایجاد شود می توان شاهد پیشرفت های زیادی در زمینه های جسمی و تقویت توانمندی های آنها باشیم.

فرامرزیان در خصوص اهمیت نقش خیران برای توسعه و پیشرفت امکانات ورزشی تصریح کرد: تامین زیرساخت ها و امکانات ورزشی زمینه گرایش جوانان به ورزش و عملیاتی کردن استعدادهای ورزشی آنها را باید مد نظر قرار دهیم و باید خیرین در این جهت قدم های بیشتری بردارند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: اشتغال جوانان و تقویت توانمندی های آنها، استفاده از ظرفیت های سازمانهای مردم نهاد از جمله مهمترین برنامه های وزارت ورزش و جوانان در حوزه جوانان است که در دستور کار قرار گرفته است.

انتهای یپام/ 

captcha
آخرین اخبار