افت ۳۰ درصدی خرید گندم نسبت به سال قبل/ گندم های وارداتی در حال ترخیص از گمرک خنجر از پشت واردات چی‌ها به پیکره بی جان هپکو / دامپتراک‌هایی وارد می‌شود که هپکو توان تولیدشان را دارد پاداش‌های ۱۲ میلیون تومانی ماهانه یک سازمان دولتی به مدیرانش/ دولت آینده باید هزینه‌های دولت روحانی را پرداخت کند فضای مجازی، تهدید یا فرصت؟| ۲۰ راهبرد برای مدیریت صحیح شبکه های اجتماعی روحانی زمین سوخته اقتصاد را تحویل دولت بعدی می دهد/ تئوری های غربی در اقتصاد اسلامی جایگاهی ندارد اهالی فرهنگ چه انتظاراتی از وزیر فرهنگ و ارشاد دولت جدید دارند؟ بازگشت رونق اقتصادی با راه‌اندازی مجدد مجتمع فولاد ارومیه محقق می‌شود/ مصادره اموال فولاد؛ شایعه یا واقعیت!؟ هر جا کار را منوط به غرب کردید ناموفق بود هر جا بدون اعتماد به غرب بود پیش رفتید/ در این دولت معلوم شد اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد رزمایش رصد و پایش مصرف برق ادارات، اصناف و مساجد استان مرکزی آخرین تغییرات طرح شفافیت آرا/ ارائه فایل صوتی جلسات هیات رئیسه به نمایندگان
چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۸
کد خبر: 57775
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۳
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

هدف آمریکایی‌ها از مذاکره، گرفتن امتیاز بیشتر از ایران است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هدف آمریکایی ها از مذاکره، گرفتن امتیاز بیشتر از ایران است و تصمیم جمهوری اسلامی ایران مبنی بر عدم پاسخگویی بهترین تصمیم و باعث تحقیر آنان است.

محمدابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ راجع به سخنان اخیر وزیر خارجه ایالات‌متحده آمریکا مبنی بر مذاکره بدون پیش‌شرط با ایران بابیان اینکه آمریکایی‌ها شکست‌های پی‌درپی از جمهوری اسلامی ایران خورده‌اند، گفت: آن‌ها فکر می‌کردند با فشار حداکثری به ایران می‌توانند کشور را به عقب‌نشینی و تسلیم وادار کنند اما دیدند که ایران نه‌تنها تسلیم نشد بلکه بسیار مصمم‌تر از گذشته با همراهی تمامی جریانات سیاسی داخل کشور و با داشتن اتحادی درونی مقابل آنان ایستادند.

وی ادامه داد: پس از اعمال فشار به کشور توسط مقامات آمریکایی، مقامات جمهوری اسلامی ایران بدون اعتنا به مشی، تهدید و سیاست‌های آنان، راه خود را رفته و تأثیر خاصی از این فشار حداکثری نپذیرفتند.

هدف از مذاکره گرفتن امتیاز بیشتر از ایران است

رضایی با اشاره به شکست آمریکا در اتخاذ راهبرد اخیر، افزود: استکبار جهانی امروز به‌شدت احتیاج به پاسخگویی انقلاب اسلامی حتی به‌صورت تلفنی دارد و این عدم پاسخگویی برای آنان بسیار سنگین است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه هدف آمریکایی‌ها از مذاکره، گرفتن امتیاز بیشتر از ایران است، گفت: این نیز بخشی از سناریوی خبیثانه آمریکایی است که بهترین و اثر بخش‌ترین راهکار مقابله با آن همین تصمیمی است که در حال حاضر توسط جمهوری اسلامی ایران اتخاذشده است.

عدم پاسخگویی به آمریکایی‌ها بهترین تصمیم و باعث تحقیر آنان است

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تصمیم جمهوری اسلامی ایران مبنی بر عدم پاسخگویی بهترین تصمیم و باعث تحقیر مقامات آمریکایی است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار