عزم سپاه و بسیج برای حل مشکلات کم‌آبی روستاهای دلیجان ماجرای عملیات بعد از پذیرش قطعنامه/ اسم این عملیات را خیلی‌ها نشنیده‌اند! شهادت شهید «ضرغام‌پرست» نشانه سبعیت دشمنان کوردل است امید آلومینیوم سازان برای پایان ناکامی، تلاش خودروسازان برای بقا! کاهش فوتی های افرادی که واکسن زده اند/افزایش ظرفیت واکسیناسیون افزایش 50 درصدی بودجه شهرداری خنجین جهانگیری: طعم تلخ مشکلات را چشیده‌ایم /در مقابل فریادهای مردم کاملاً بی‌پاسخ هستیم / این تعهد را می‌دهیم که خسارت مردم پرداخت خواهد شد روایت معصومه آباد از نظر سردار سلیمانی درباره کتاب من زنده‌ام احتمال بازگشت خاموشی‌ها در هفته آینده به دلیل افزایش دمای هوا دولت ائتلافی در افغانستان تشکیل شود/تحرک مشکوک آمریکادر افغانستان
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۳
کد خبر: 57514
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۷
رضایی با تاکید بر حضور باشکوه‌تر مردم در راهپیمایی روز قدس:

امت اسلامی توطئه معامله قرن را به سمت شکست سوق می‌دهند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر حضور باشکوه‌تر مردم در راهپیمایی روز قدس، گفت: امت اسلامی سراسر جهان باید توطئه معامله قرن آمریکا و رژیم صهیونیستی را به سمت شکست سوق دهند.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمدابراهیم رضایی در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اهمیت راهپیمایی روز قدس با توجه به اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال معانله قرن هستند گفت: امت اسلامی باید در سراسر کشور جدی تر حضور معنادارتر و باشکوه تری در روز قدس داشته باشند زیرا آمریکا، صهیونیست و سران خائن کشورهای عربی در حال تبلیغ برای توطئه بزرگ علیه فلسطینیان هستند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه این توطئه قطعا شکست می‌خورد اما به هر حال باید محکوم شود، تصریح کرد: آنها می‌خواهند فلسطینان را از حقوق سرزمینی خود محروم کنند، از این رو حضور جدی تر و فریاد بلندتر امت اسلامی باید به گوش جهانیان برسد.

وی افزود: امت اسلامی باید سران خائن عربی را به جهت همراهی با آمریکا و اسرائیل مخاطب قرار دهند و توطئه تدارک دیده شده را با حرکت عظیم امت اسلامی به سمت شکست سوق دهند.

رضایی یادآور شد: فلسطینیان تنها نیستند و همه کشورهیا مسلمان همراه و پشتیبان آنها خواهند بود. مردم هر ساله در روز قدس همراهی و حمایت خود را یادآور شدند اما امسال این حمایت را باید بلندتر فریاد بزنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: آمریکایی‌ها به دنبال آشتی اسرائیل با کشورهای منطقه هستند و در تلاشند تا این رژیم غاصب را به نوع دیگر به جهانیان معرفی کنند زیرا منافع مشترک با آنها دارند./

پایان پیام

captcha
آخرین اخبار