ایران جمهوری آذربایجان و ارمنستان را به خویشتنداری دعوت کرد اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۵
کد خبر: 57137
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱
ابراهیمی:

دولت به تنهایی توان تحول در گردشگری را ندارد

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه دولت به تنهایی توان تحول در گردشگری راندارد،گفت: تحریم ها تاثیر منفی بر جذب توریست خارجی گذاشته است بنابراین دولت به عنوان سیاست گذار باید پشتیبان بخش خصوصی باشد.

به گزارش دیار آفتاب؛ علی ابراهیمی در گفت وگو  با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره حال وروز صنعت گردشگری؛گفت: تحریم ها در  حوزه گردشگری  شکی نیست  که  تاثیرات منفی  در برداشته است بنابراین برای مقاومت در برابر سیاست  های تحریمی الزامی است که سازمان  میراث فرهنگی و گردشگری  بستر را برای حضور پر قدرت  بخش  خصوصی در حوزه گردشگری مهیا کند.

حذف مراحل پیچیده اداری  راهکاری اساسی  توسعه گردشگری

 نماینده مردم شازند مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد: حذف مراحل پیچیده  در  حوزه گردشگری راهکاری اساسی برای جان گرفتن سرمایه گذاری در  حوزه گردشگری داخلی و بین الملی است  و این در  حالی است که  شکی نیست  که حوزه گردشگری، می تواند نه  تنها برای کشور درآمد زایی و  ارزآوری  داشته باشد بلکه می تواند بسترهای  اشتغال را  نیز مهیاکند.

حوزه گردشگری تنها با  رویکرد دولتی   رشد  نمی‌کند

وی  با بیان اینکه حوزه گردشگری تنها با  رویکرد دولتی   رشد نمی کند  یادآورشد:  بسترسازی برای ورود بخش خصوصی به حوزه گردشگری نیازمند برنامه ریزی راهبردی و  اختصاصی  است  تا  بتوان  بخش خصوصی  را  با حمایت جامع دولتی وارد  به حوزه گردشگری کرد.

دولت به تنهایی توان تحول درگردشگری را ندارد

عضو فراکسیون تولید و اشتغال مجلس با بیان اینکه دولت به تنهایی توان تحول در گردشگری راندارد یادآورشد: تحریم ها تاثیر منفی بر جذب توریست خارجی گذاشته است بنابراین دولت به عنوان سیاست گذار باید پشتیبان بخش خصوصی باشد تا بتوان  در  حوزه گردشگری تحول ایجاد کرد./

پایان پیام

captcha
آخرین اخبار