ایران جمهوری آذربایجان و ارمنستان را به خویشتنداری دعوت کرد اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۰
کد خبر: 56420
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲

پلمپ 3 واحد صنفی متخلف در خمین

فرمانده انتظامی شهرستان خمین از اجرای طرح‌های کنترل نظارت بر اماکن عمومی در ایام ماه مبارک رمضان و پلمپ سه واحد صنفی متخلف در این ایام خبر داد.

 سرهنگ عزیز عزیزی فرمانده انتظامی خمین در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مقابله با ناهنجاری‌ها در سطح اماکن عمومی شهرستان، طرح کنترل و نظارت بر اماکن عمومی در ایام ماه مبارک رمضان به مرحله اجرا درآمد.

عزیزی اظهار کرد: در طرح نظارتی پلیس و اتحادیه‌های صنفی در شهرستان خمین ۳ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت دستورالعمل‌های ابلاغی اصناف در ماه مبارک رمضان پلمپ شد.

وی ادامه داد: همچنین در این طرح به تعداد ۸ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت موازین شرعی در این ماه مبارک نیز تذکر داده شد.

این مقام انتظامی افزود: طرح‌های نظارتی پلیس بر اماکن عمومی ادامه دارد و بی‌تردید با واحدهایی که به هشدارهای پلیس درزمینهٔ رعایت قوانین و مقررات ابلاغی توجه نداشته باشند، برخورد می‌شود.

شهرستان خمین از توابع استان مرکزی دارای 105 هزار نفر جمعیت و 6 هزار واحد صنفی دارای پروانه است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار