آنالیزها برای افزایش قیمت نان در استان مرکزی به‌زودی آغاز خواهد شد/ خرید بیش از 60 هزار تن گندم از کشاورزان استان افتتاحیه المپیک زیر سایه کرونا/ دردسر تازه برای لک و پرسپولیس/ استقلالی‌ها باز هم تمرین را تحریم کردند آب به خوزستان رسید / همه متهمان بحران آب / تغییر راهبرد نفتی ایران بررسی تقاضای تفحص از پرداخت‌های نامتعارف در دستگاه‌های اجرایی/ رسیدگی به طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی چرا ۱۹۰۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی وارد بخش تولید نشد؟/ روحانی طعم واقعی تورم را به مردم چشاند برقراری سفر به عتبات برای محرم و صفر به صورت محدود/ پول زائران حج سال ۹۸ چه شد؟ مشکل کم آبی خوزستان با تلاش جهادگران وبسیجیان حل شد حل مشکلات نیاز به همت و غیرت مسئولین دارد/با وجود غفلت ها ولی مشکل اصلی تامین آب به دلیل کم بارشی هاست ۷ دستور ویژه محسنی اژه‌ای برای بهبود وضعیت زندان‌ها‌/ ۲۰۰ درخواست زندانیان از قاضی القضات آغاز واکسیناسیون رانندگان تاکسی از دوشنبه/ واکسیناسیون ۲۰ هزار راننده در فاز اول
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۶
کد خبر: 56092
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۸
رضایی ضمن محکوم کردن حمله اسرائیلی‌ها:

قدرت پوشالی رژیم صهیونیستی با پاسخ موشکی فلسطینیان درهم شکست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد پاسخ گروه مقاومت به حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی کاملا هوشمندانه بود زیرا موجب شد قدرت پوشالی این اشغالگران در مقابل رسانه های دنیا درهم بشکند.

به گزارش دیار آفتاب؛محمد ابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حملات اخیر رژیم صهیونیستی به مردم غزه، گفت: تصاویر ارسالی از سرزمین های اشغالی به وضوح حمله وحشیانه اسرائیلی ها به مردم مظلوم فلسطین را نشان می دهد و این مهم در حالیست که مجامع بین المللی در مواجه با این رخداد سکوت اختیار کرده اند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همواره صهیونیست ها آغازگر تجاوزهای اشغالگرانه بودند اما هیچگاه نتوانسته اند پایان دهنده به درگیری ها باشند، تصریح کرد: بر این اساس مشاهده می شود پس از پاسخ کوبنده جریان مقاومت با موشک، منابع خبری از برقراری آتش بس خبر می دهند که بیانگر شکست مجدد اسرائیلی ها است.

حملات اخیر رژیم صهیونیستی به مردم غزه با هماهنگی ایالات متحده بوده است

وی با بیان اینکه حملات اخیر رژیم صهیونیستی به مردم غزه با هماهنگی ایالات متحده بوده است، ادامه داد: بر این اساس مشاهده می شود که مورگان اورتگاس، سخنگوی وزرات امور خارجه آمریکا در سخنانی حملات راکتی حماس و جهاد اسلامی فلسطین علیه اسرائیل را محکوم می‌کند و تاکید دارد که آمریکا در کنار اسرائیل می‌ایستد و کاملا حق دفاع را به رژیم صهیونیستی می دهد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی برای ایجاد انسجام در داخل کابینه نتانیاهو محسوب می شود، اظهار کرد: در واقع حزب لیکود سهم قدرتمندی در مقابل سفید آبی‌ها در پارلمان ندارد از این رو با این اقدام تلاش می کند ضعف کابینه در همگرایی را جبران کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد پاسخ گروه های مقاومت به حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی کاملا هوشمندانه بود زیرا موجب شد تا رعب و وحشت در میان اسرائیلی ها ایجاد شود و در این میان قدرت پوشالی این اشغالگران در مقابل رسانه های دنیا درهم بشکند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، وزارت بهداشت فلسطین در غزه اعلام کرد، حدود ۱۴۶ فلسطینی در اثر حملات صهیونیست‌ها که حدود ۱۵ ساختمان را ویران کردند، زخمی‌ شدند.

همچنین حملات هوایی و توپخانه‌ای رژیم صهیونیستی به غزه تاکنون موجب شهادت ۲۹ فلسطینی و زخمی شدن ده‌ها تن شده در حالی که در اثر حملات راکتی مقاومت چهار اسرائیلی نیز به هلاکت رسیده‌اند./

پایان پیام

captcha
آخرین اخبار