اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟ واکاوی تجربیات کشورها در ساماندهی مجوزهای کسب وکار/ ۳ روش متداول برای کاهش بار اداری مجوزها عزم سپاه و بسیج برای حل مشکلات کم‌آبی روستاهای دلیجان
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۰
کد خبر: 55413
تاریخ انتشار: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸
در سال رونق تولید رقم خورد؛

فعالیت مجدد بزرگ‌ترین واحد تولید نخ هایپالیکی خاورمیانه در خمین+تصاویر

شرکت صنایع نخ خمین که در مقاطعی با بحران‌های جدی مواجه بود درنهایت طبق اصل 44 قانون اساسی به بخش خصوصی واگذار و فعالیت‌های خود را از سر گرفت.

به گزارش دیار آفتاب؛ شرکت صنایع نخ خمین یکی از بزرگ‌ترین واحدهای تولید نخ هایپالیکی خاورمیانه است که طبق اصل 44 قانون اساسی به بخش خصوصی واگذارشده است و امروز در مراسمی با حضور مسئولین استانی فعالیت‌های خود را مجدداً آغاز کرد.

در شرکت صنایع نخ خمین نخ‌های آکریلیک، هایپالیکی و مواد اولیه فرش تولیدمی شود.

captcha
آخرین اخبار