ظریف و امضایی پر ابهام+ عکس نوشت حضور در اغتشاشات تنها سابقه اجرایی تاج زاده+ عکس نوشت کدخدایی: کسانی که قبلا صلاحیت‌شان تائید نشده، در انتخابات ثبت‌نام نکنند کدام گروه های شغلی و سنی واکسن زده اند/واکسیناسیون عمومی از پاییز حضور پرشور مردم در انتخابات از نشانه‌های مقاومت است/ جریان سازش یک فرصت‌سوزی برای فلسطین بود سازوکار واکسیناسیون در استان سریع‌تر و چابک‌تر شود/برگزاری نماز عید فطر در فضای باز /استان مرکزی رتبه اول کشور دربستری ها ابتلای 56799 نفر به کووید۱۹ در استان مرکزی/شناسایی 437 مورد مبتلا به کروناویروس در 48 ساعت گذشته مالیات‌ گرفته شده توسط دولت برای خود بورس خرج می‌شود؟! زحمات کادر درمان در سونامی چهارم کرونا شاهکار بود/ مرکزی جزو استان های پیشرو در واکسیناسیون است رفع تصرف از اراضي دولتی در کمیجان
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۶
کد خبر: 39682
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
به مناسبت روز کارگر صورت گرفت؛

تقدیر از کارگران آشتیانی با اهدای شاخه گل+عکس

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی روز سه شنبه همزمان با روز کارو کارگر با حضور در چند واحد تولیدی آشتیان از کارگران این واحد تولیدی با اهدای گل تقدیر کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از اراک امروز؛ فتح الله حقیقی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی روز سه شنبه همزمان با روز کارگر با حضور در چند واحد تولیدی آشتیان، از کارگران این واحد تولیدی با اهدای گل تقدیر کرد.

فتح الله حقیقی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با اشاره به نامگذاری سال های متمادی بر مبنای تولید و اقتصاد ملی گفت: عینیت بخشیدن به شعار سال برعهده تولید‌کنندگان و جهادگران عرصه صنعت است و مردم هم با خرید کالای ایرانی می تواند یاری‌گر تولید باشند.

حقیقی با اشاره به اینکه میزان تولید برای کشور شاخصی مهم به شمار می رود، اظهار کرد: انتظار می رود دستگاه ها متولی در  شهرستان آشتیان همسو با برنامه های دولت خدمات‌دهی خود را برای تسهیل امور واحدهای تولیدی و صنعتی هدف گذاری کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با حضور در شرکت تولیدی گلبرگ و شرکت ذوب روی ایجرود آشتیان از کارگران این شرکت ها با اهدای گل تقدیر کرد.

شهرستان آشتیان با جمعیت بیش از ۱۶ هزار نفر در ۹۵ کیلومتری اراک واقع شده است که دارای ۳۸ واحد صنعتی متشکل از ۱۴ واحد فعال و در حال تولید و ۴۲ واحد صنعتی روستایی است که ۵۰ درصد آن فعالیت دارند.

0 1 2 3 4

انتهای پیام/م

captcha