اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟ واکاوی تجربیات کشورها در ساماندهی مجوزهای کسب وکار/ ۳ روش متداول برای کاهش بار اداری مجوزها
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۰
کد خبر: 36568
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸
چی گرفتیم؟

اینفوگرافیک/دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در آستانه 40 سالگی

انقلاب اسلامی ایران در حالی وارد 40 سالگی خود می شود که در طول این 4 دهه با چالش های بسیاری روبه رو بوده است. اما با این حال دستاوردهای چشمگیری در زمینه های مختلف داشته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از نسل فردا؛ انقلاب اسلامی ایران در حالی به 40 سالگی خود می رسد که در طول این 4 دهه با چالش های بسیاری رو به رو بوده است. اما با این حال دستاوردهای چشمگیری در زمینه های مختلف علمی، کشاورزی، دانشگاهی، پزشکی، ورزشی، نظامی، رفاهی و سیاسی داشته است.

جهت مشاهده در اندازه واقعی اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/ک

captcha
آخرین اخبار