مشارکت ۴۹ درصدی مردم استان مرکزی در انتخابات ریاست جمهوری/بیاتی از حوزه تفرش،آشتیان و فراهان به مجلس راه یافت/پایان شمارش آرای شورای شهر در استان مرکزی مضرات شیر موز که باورش سخت است!  ۹ فوتی و شناسایی ۱۳۶مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  اعضای منتخب دوره ششم شورای شهر خنداب و جاورسیان مشخص شدند 2 کشته در حوادث رانندگی روز گذشته در استان مرکزی  منتخبین شورای شهرهای کمیجان و میلاجرد مشخص شدند سقوط بالگرد حامل صندوق‌های اخذ رای در دزفول/ یک نفر کشته و ۱۱ زخمی درخشش ملت در اولین آزمون قرن/ آیت‌الله رئیسی؛ هشتمین رئیس جمهور ایران اسامی اعضای دوره ششم شورای شهر تفرش اعلام شد کشف780 دستگاه گوشی تلفن همراه در توقیف 2دستگاه خودروی شوتی در شازند
یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۲۴
کد خبر: 32914
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹

رخصتی به رسم ادب+عکس

ورزش زورخانه‌ای یکی از ورزش های قدیمی ایران که ریشه در تمدن اسلامی دارد اما امروزه این ورزش در سایه بی نوجهی مسئولان این ورزش در جامعه کم رنگ شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از سفیر آشتیان؛ ورزش زورخانه‌ای یکی از ورزش های قدیمی ایران است که ریشه در تمدن اسلامی دارد. این ورزش در بین مردم نیز مقبولیت خاصی داشته و نواختن ضرب زورخانه و سردادن ذکر ائمه و صلوات و گوش دادن به مدح و ثنای الگوی پهلوانان، حضرت علی(ع)، از ورزشکاران این رشته پهلوان می سازد.

اما امروز نه تنها این ورزش ارزشمند در تاریخ کشور به آن توجه نمی‌شود بلکه در سایه بی توجهی مسئولان این ورزش در جامعه کم‌رنگ شده است.

انتهای پیام/ک

captcha
آخرین اخبار