مشارکت ۴۹ درصدی مردم استان مرکزی در انتخابات ریاست جمهوری/بیاتی از حوزه تفرش،آشتیان و فراهان به مجلس راه یافت/پایان شمارش آرای شورای شهر در استان مرکزی مضرات شیر موز که باورش سخت است!  ۹ فوتی و شناسایی ۱۳۶مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  اعضای منتخب دوره ششم شورای شهر خنداب و جاورسیان مشخص شدند 2 کشته در حوادث رانندگی روز گذشته در استان مرکزی  منتخبین شورای شهرهای کمیجان و میلاجرد مشخص شدند سقوط بالگرد حامل صندوق‌های اخذ رای در دزفول/ یک نفر کشته و ۱۱ زخمی درخشش ملت در اولین آزمون قرن/ آیت‌الله رئیسی؛ هشتمین رئیس جمهور ایران اسامی اعضای دوره ششم شورای شهر تفرش اعلام شد کشف780 دستگاه گوشی تلفن همراه در توقیف 2دستگاه خودروی شوتی در شازند
یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۷
کد خبر: 32669
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸
امام جمعه آشتیان:

دور جدید توطئه جدید غربی - عربی با محوریت سعودی ها در منطقه/ نوعدوستی مردم در زلزله غرب کشور حرکتی جهادی و باارزش است

امام جمعه آشتیان گفت: باید از نوعدوستی ملت ایران تشکر کرد و با مدیریت بهینه بیشترین خدمات را به حادثه دیدگان داد و التیامی بر درد آنان بود.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از سفیر آشتیان؛ حجت الاسلام غلامرضا نیشابوری، امام جمعه آشتیان در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: واقعه زلزله در غرب کشور دلخراش بود اما مردم با نوعدوستی و حرکتی جهادی ارزش های اخلاقی، انسانی و دینی را به نمایش گذاشتند.

وی افزود: باید از نوعدوستی ملت ایران تشکر کرد و با مدیریت بهینه بیشترین خدمات را به حادثه دیدگان داد و التیامی بر درد آنان بود.

نیشابوری گفت: مردم باید در کمک به زلزله زدگان به نیازهای اساسی در شرایط سرما توجه داشته باشند و کمک های هدفمند به این مناطق ارسال شود.

در زلزله اخیر مردم ایران به ندای رهبری معظم انقلاب لبیک گفتند 

امام جمعه آشتیان بیان کرد: وحدت و همدلی سرمایه بزرگی در التیام دردهای زلزله است اما همه باید توجه کنیم که در ساخت و سازها نیز با رعایت استاندارد از وسعت خسارات در حوادث قهری جلوگیری کرده و آن را به حداقل برسانیم.

وی بیان کرد: در زلزله اخیر مردم ایران به ندای رهبری معظم انقلاب لبیک گفتند و به یاری هموطنان شتافتند، از نیروهای مسلح و سپاه پاسداران به خاطر کمکهای فوری و اساسی شان تشکر می شود.

باید برای اسکان زلزله زدگان تلاش مضاعف شود 

نیشابوری گفت: باتوجه به اینکه فصل سرما نزدیک است باید برای اسکان زلزله زدگان تلاش مضاعفی شود و ستاد مدیریت بحران با سرعت عمل بیشتری در بازسازی ها وارد شود.

دور جدید توطئه جدید غربی - عربی با محوریت سعودی ها در منطقه

امام جمعه آشتیان گفت: توطئه جدید غربی - عربی با محوریت عربستان بعد از ناکام ماندن استکبار در منطقه و عدم موفقیت در جنگ های نیابتی، ایران هراسی، شیعه هراسی، فتنه داعش و تکفیری با راهبری آمریکا و اسرائیل با محوریت سعودی ها راه افتاده است.

نیشابوری افزود: قدرت حزب الله سبب امنیت لبنان و منطقه شده است و تمام سنی ها و قومیت ها از حزب الله حمایت می کنند و همه پشتیبان حزب الله هستند.

امام جمعه آشتیان گفت: مردم لبنان فهمیده اند که به عربستان نمی توان اعتماد کرد و ملت لبنان و حزب الله از این فتنه هم عبور می کنند و پیروز خواهند شد.

ادامه محاصره یمن عملی غیر انسانی است 

وی بیان کرد: حمایت از مردم مظلوم یمن وظیفه دینی است و مجامع جهانی باید در قبال جنایات در یمن حساس باشند و آن را محکوم کنند.

نیشابوری خاطر نشان کرد: ادامه محاصره یمن عملی غیر انسانی است و با هیچ منطقی سازگار نیست جز منطق آل سعود که منطق جاهلیت است و متاسفانه امروز فریاد ملت مظلوم یمن به جایی نمی رسد.

انتهای پیام/ش

captcha
آخرین اخبار