مشارکت ۴۹ درصدی مردم استان مرکزی در انتخابات ریاست جمهوری/بیاتی از حوزه تفرش،آشتیان و فراهان به مجلس راه یافت/پایان شمارش آرای شورای شهر در استان مرکزی مضرات شیر موز که باورش سخت است!  ۹ فوتی و شناسایی ۱۳۶مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  اعضای منتخب دوره ششم شورای شهر خنداب و جاورسیان مشخص شدند 2 کشته در حوادث رانندگی روز گذشته در استان مرکزی  منتخبین شورای شهرهای کمیجان و میلاجرد مشخص شدند سقوط بالگرد حامل صندوق‌های اخذ رای در دزفول/ یک نفر کشته و ۱۱ زخمی درخشش ملت در اولین آزمون قرن/ آیت‌الله رئیسی؛ هشتمین رئیس جمهور ایران اسامی اعضای دوره ششم شورای شهر تفرش اعلام شد کشف780 دستگاه گوشی تلفن همراه در توقیف 2دستگاه خودروی شوتی در شازند
یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۶
کد خبر: 32119
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۴

قدم به قدم با پای دل تا کربلا+تصاویر

عشق به خاندان اهل بیت علیهم السلام و خامس آل کساء حضرت امام حسین علیه السلام چشمه جوشانی است که در طول تاریخ در حال فوران و افاضات می باشد و حرارتش، آن به آن افزون و همیشگی است و رویش و جوانه های تازه دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از سفیر آشتیان؛ باز هم اربعین از راه می رسد و قافله عشق دوباره به را افتاده و نوای یا حسین مظلوم باز هم به گوش می رسد.

آحاد میلیونی زائران در مراسم پیاده روی اربعین حسینی با رنگ ها و نژادها، فرهنگ و ادیان مختلف در زیر پرچم امام حسین(ع) دنیا را حیرت زده کرده است.

عشق به امام حسین(ع) چشمه جوشانی است که در طول تاریخ در حال فوران و افاضات است و حرارتش، آن به آن افزون و همیشگی است و رویش و جوانه های تازه دارد.

این عشق به راستی که هیچ حد و مرزی ندارد و همه و همه را مجذوب خود کرده از پیر و جوان تا کودکان خردسال، مردم کوله بارعشق خود را به دوش انداخته اند و به شوق حرم به راه افتاده اند .

انتهای پیام/ش

captcha
آخرین اخبار